O Finclube

Serióznosť

Staviame na serióznosti v poskytovaní informácií, v službách, v jednaní so svojimi obchodnými partnermi a zamestnancami.

Spolupracuje s nami viac ako 2000 lekárov, združených v Lekárskom grémiu Finclubu. Títo odborníci sú garantom zverejňovaných informácií a celého nášho programu starostlivosti o zdravie. Vďaka tejto spolupráci môže firma ponúknuť svojim klientom lekársku poradenskú činnosť, ktorá pôsobí pri každom distribučnom centre, a tiež má svoj vlastný Spravodaj LG s odbornými článkami.

Pre Slovensko sú vyberané produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy obyvateľov SR a tento výber je vždy prekonzultovaný s našimi poprednými odborníkmi z oblasti medicíny.

Nie sme na bombastické reklamné kampane, ale na osobné skúsenosti našich spokojných klientov.

Osobný rozvoj

Svojim spolupracovníkom a obchodným partnerom umožňujeme dlhodobý osobný rast v mnohých oblastiach. S Finclubom máte možnosť nielen starať sa o svoje zdravie, ale tiež podnikať a budovať vlastnú úspešnú firmu.

Kvalita

Kvalita je pre nás kľúčovým slovom. Či už sa jedná o kvalitu produktov, dodávateľov, tak aj o kvalitu služieb, materiálov a informácií, ktoré poskytujeme. Sme držiteľmi certifikátu TOP CZECH QUALITY a v roku 2012 sme získali medzinárodné prestížne AAA ocenenie.

„Je důležité, že naše produkty jsou špičkové kvality, ale mnohem důležitější je, že Vám opravdu pomáhají.“

Jan Trojak, zakladatel firmy

Naši výhradní dodávatelia

Hankintatukku Oy

Prírodné výživové doplnky, ktoré vám Finclub ponúka, vyrába spoločnosť Hankintatukku Oy so sídlom v Helsinkách. Táto spoločnosť patrí medzi špičku v oblasti výživových doplnkov a zdravej výživy. Je nositeľom Ceny ministerstva priemyslu a obchodu. Jej výrobky sú posudzované v akreditovaných laboratóriách a výsledky sú sledované Národnou radou zdravia Fínska.

Viac informácií

Natura & Benessere

Náš taliansky dodávateľ 100% prírodnej kozmetiky s Aloe Vera spoločnosť Natura & Benessere sa od roku 1988 zaoberá výskumom a vývojom riešení pre lepšiu kvalitu nášho života prírodnou cestou. Jedným z ich najdôležitejších cieľov, keď vyvíja nový produkt, je nielen získať skvelý výsledok, ale tiež plne rešpektovať vlastnosti pokožky. Garantujú vysoký štandard kvality ich výrobkov, pretože im záleží na každej etape výrobného cyklu. Všetky kroky ekologického výrobného cyklu sú certifikované spoločnosťami (inšpekciami) ECOGRUPPO ITALIA a NATRUE. Ide o veľmi dôležité certifikáty, ktoré zaručujú kvalitu ako spoločnosti, tak výrobkov.

Viac informácií

Codina

Codina je malý rodinný podnik zaoberajúci sa výrobou biologicky odbúrateľných čistiacich prostriedkov. Bol založený koncom 19. storočia (v roku 1889) v malej fabrike situovanej na obľúbenej ulici Santa Marta v mestečku Mataró (blízko Barcelony - Španielsko). Za týchto niekoľko desaťročí rodina Codinovcov vyvinula prvotriedne čistiace prostriedky, ktoré predáva pod značkou La Oca. Výnimočná povesť značky La Oca vyvolala vysokú loajálnosť k tejto firme po celé generácie. Prestíž a neupadajúca kvalita produktov firmy Codina je ich najlepšou reklamou.

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 30 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia