Prečo Finclub

Lekárske grémium - garancia kvality

Jednou zo základných hodnôt spoločnosti Finclub je serióznosť. Preto hneď na začiatku svojho pôsobenia Finclub zakladá Lekárske grémium - združenie lekárov z najrôznejších odborov, ktorí sú garantmi serióznosti poskytovaných informácií a zároveň zárukou kvality programu starostlivosti o našich klientov. V súčasnej dobe združuje Lekárske grémium viac než 2000 lekárov a odborníkov z rôznych odborov medicíny.

Prípravky majú originálne zloženie

Pri svojich výskumoch naši dodávatelia používajú svetové databanky a najnovšie vedecké poznatky. Tie sú kombinované s osvedčenými, tisíc rokov starými postupmi naturálnej medicíny.

Zdroj kvality - čistá príroda

Vďaka svojej čistote a polárnemu dňu s dlhodobým slnečným svitom, dáva fínska príroda optimálne podmienky pre pestovanie liečivých bylín s vysokým obsahom účinných látok. Pre zmenu podnebia južné Taliansko je ideálne pre pestovanie toho najkvalitnejšieho Aloe Vera, ktoré je základnou surovinou našej prírodnej kozmetiky. Rastlinné extrakty, suroviny a produkty u našich dodávateľov prechádzajú niekoľkonásobnou kontrolou.

Výrobný proces zodpovedá GMP

Good Manufacturing Practice - prax dobrej výroby spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu výroby a najprísnejšie normy určené pre výrobu produktov. Samotný výrobok je potom pod drobnohľadom od výberu surovín až po konečný produkt a po celú túto dobu musí spĺňať niekoľkonásobný systém kontroly kvality. Má svoj "rodný list", ktorý ho sprevádza od jeho zrodenia až po expedíciu.

Pestovanie a zber rastlín zodpovedá GAP

Good Agricultural Practice - prax dobrého poľnohospodárstva - ide o "revolúciu" pri pestovaní rastlín, ktoré sú následne určené pre výrobu výživových doplnkov. Na rozdiel od GMP, ktoré sleduje a zabezpečuje kvalitu produktov pri výrobe, GAP sleduje a zabezpečuje kvalitu rastlín, ktoré sú spracovávané.

Rastlinka je skrátka sledovaná od semienka až po zber, preto máme záruky, že v našich produktoch boli spracované rastliny, ktoré sú:

  • pestované bez použitia pesticídov
  • zbierané v období, kedy majú najviac účinných látok
  • pestované v ekologicky čistých oblastiach bez použitia chémie
  • spracované veľmi šetrne, okamžite po zbere, aby nedošlo k ich znehodnoteniu

Netestované na zvieratách

Mnoho ľudí si neuvedomuje skutočnosť, že po celom svete stále trpia tisícky zvierat pri testovaní rôznorodého tovaru a tiež pri testovaní jednotlivých zložiek takýchto výrobkov. Všetci naši dodávatelia nám písomne garantujú to, že žiadny z ich produktov nie je testovaný na zvieratách.

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 30 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia