SKIN krém

 • Tip

Katalógové číslo: 415034

Krém ocení celá rodina

Vaša cena: 7,50 €
 • Produkt je skladom

Popis tovaru

Ženám všetkých vekových kategórií zabezpečí Original Skin Cream dokonalé čistenie a jemnú starostlivosť bez negatívnych účinkov mydla. Pleť si naďalej uchová svieži vzhľad a dostatok vlhkosti. Mladí ľudia ocenia účinný krém v období dospievania. Krém pomáha čistiť póry do hĺbky, zabraňuje ich upchávaniu a zároveň zvlhčuje a upokojuje pokožku.

 • dokonale čistí aknóznu pleť
 • vhodný pre mužov ženy namiesto peny na holenie
 • osvedčila sa ako ochranný krém na ruky
 • krém ocenia mladí ľudia v období najväčších hormonálnych zmien v organizme
 • obsahuje gáfor, glycerín, alkohol, eukalyptový olej, silicu z klinčeka, mentol a calcium

Parametre

Balenie: 225 g
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Leon Global s. r. o., Svätoplukova 15, 902 01 Pezinok, Slovenská republika

Diskusia o produkte

Mne doktor tento krém predpísal teda objednal aj s nejakými výživovými tabletkami lebo mam akné.. A chcem sa spýtať podrobne keď chcem si urobiť masku tak to iba si dám na tvár nehám 15-20 min a opláchnem teplou vodou? Ja to používam tak že si sem tam spravím masku a potom to umyjem a večer keď idem spať tak si to dám na tvár len teraz ako to dlhšie používam mám ju mastnejšiu..
Natália
27. 4. 2015
Vo forme masky stačí ak použijete Skin krém 1x týždenne, na vyčistenú pleť nanesiete Skin krém a po 20 minútach opláchnete vlažnou vodou. Používanie si musíte prispôsobiť tak ako vyhovuje Vám. Niekto používa krém len na miesta kde má akné, nemusíte ho nanášať na celú tvár ale len na miesta ktoré máte zapálené a mastnejšie, naneste na postihnuté miesta na noc a ráno opláchnite vodou.
Finclub
28. 4. 2015
Chcem sa spýtať ako sa má používať tento produkt :) všetky podrobnosti by som chcela vedieť vopred ďakujem za odpoveď :)
Natália
16. 3. 2015
Dobrý deň, SKIN krém je naozaj obľúbeným pomocníkom. Je použiteľný ako podkladový krém na denné alebo nočné použitie, dá sa použiť aj ako maska na 15 - 20 minút a opláchnuť vodou, prípadne na odlíčenie kedy vynechajte oblasť očí dôkladne naneste krém krúživými pohybmi a následne opláchnite vodou, zo skúseností s klientami vieme že ho používajú aj po holení na upokojenie pokožky a na lokálne použitie v prípade akné na vysušenie a stiahnutie začervenania.
Finclub
1. 4. 2015

Recenzie

 • Môžem používať Skin Crem ked dojčim?
  Jana
 • Tento nový Skín cream,je iný hustotou,aj farbou...pre mňa trochu menej účinný...ale napriek tomu dobrý...
  Otilia
 • V rodine ho používame už roky - osvedčil sa aj na spáleniny od slnka, mierme popáleniny, štípance, miernu masáž, bolesti kĺbov, bežné opuchy a to nielen na tvár.
  Zuzana

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 30 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia