fin Vi-va HA collagen

 • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
 • Najpredávanější

Katalógové číslo: 300153

EAN: 6428300004223

Rybí hydrolyzovaný kolagén Peptan ™ , kyselina hyalurónová a vitamín C

Vaša cena: 37,00 €
 • Produkt je skladom

Popis tovaru

Vi-vaHA collagen obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagén Peptan ™, kyselinu hyalurónovú a vitamín C. Kolagén a kyselina hyalurónová sú dôležité pre zdravie pokožky, spojivového tkania a pohybového aparátu. S pribúdajúcim vekom sa ich tvorba znižuje, preto je vhodné ich dopĺňať.

Sú užitočné pri zvýšenej záťaži kĺbov (fyzická aktivita, ťažká práca, nadváha), pre seniorov, ako súčasť starostlivosti o väzivá, šľachy či kĺby (kolenné, bedrové, rúk i chrbtice). Prispievajú tiež k udržaniu pružnej a sviežej pleti, podporujú hydratáciu pokožky, pozitívne ovplyvňujú jej hebkosť a elasticitu. S vekom totiž pokožka stráca schopnosť regenerácie a prirodzenej produkcie kolagénu, čo vedie k strate jej pevnosti a k tvorbe vrások.

Kolagén je základnou stavebnou hmotou spojivových tkanív, teda aj chrupavky, ktorá je až zo 40% tvorená kolagénom. Rybie kolagénne peptidy nezaťažujú tráviaci systém a sú veľmi dobre vstrebateľné.

Kyselina hyalurónová je telu vlastná látka, ktorá sa nachádza vo všetkých živých organizmoch. Je súčasťou spojivových a nervových vlákien, vo veľkom množstve sa nachádza v očnom sklovci, v kĺbovom maze a v koži. Vypĺňa medzibunkový priestor kožných buniek, udržuje ich pevnosť a pružnosť, jej najdôležitejšou vlastnosťou je schopnosť viazať veľké množstvo vody.

Vitamín C prispieva k tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí, chrupaviek, zubov, kože a ciev. Má kladný vplyv na obranyschopnosť organizmu, na činnosť nervovej sústavy, podieľa sa na ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, je užitočný v boji s únavou.

Parametre

Obsah účinných látok: 10 g rybieho kolagénu Peptan ™ , 100 mg kyseliny hyalurónovej , 75 mg vitamínu C
Balenie: 500 ml s praktickou odmerkou
Dávkovanie: 50 ml denne
Návod na použitie: Pre dosiahnutie viditeľných výsledkov sa odporúča užívanie produktu 4 až 8 týždňov
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobry den prosim vas chcem sa spytat ci sa moze Viva kolagen uzivat v tehotenstve. Dakujem.
Silvia Chrenkova
17. 2. 2018
Dobrý deň, Viva collagen nie je vhodné užívať v tehotenstve - aj keď neboli robené klinické štúdie, tento prípravuk nie je nevyhnutný pre správny vývoj dieťatka a zdravie mamičky. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
20. 2. 2018
Vyrobok obsahuje konzervacne latky: benzoan sodny, ktory je uvadzany medzi skodlivymi latkami a kyselinu citronovu a tato kombinacia je pre ludsky organizmus vraj nebezpecna. Urcite to ma nejake vysvetlenie, len ja ho nepoznam. pomozete mi v tom sa zorientovat?
Jana Durasova
25. 11. 2017
Dobrý deň prajem, chceli by sme Vás poprosiť o informáciu či toto tvrdenie že benzoan sodný v kombinácii s kyselinou citrónovou je nebezpečná kombinácia pre ľudský organizmus ste získali z nejakých odborných štúdií? Ak áno poslali by ste nám link kde je to uvedené, aby sme na to mohli adekvátne reagovať a našli spoločne vysvetlenie? Veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu.
Finclub
27. 11. 2017

Strana 1 z 3

Recenzie

 • VIVA-HA - collagen, fantastický produkt .Mám výborný pocit,jemnú pleť a vrásky?...minimálne, bolo to aj horšie. Vďaka tomuto produktu si nesťažujem ani na kĺby, úplne prestali pobolievať. Staré narazenie zápästia, ktoré sa vždy ozývalo na jeseň v tomto čase akosi mlčí - našťastie. TOP
  Jaroslava Mihalovičová

Podobné produkty

fin Flexistrong

 • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
 • 38,00 €

Zdravý pohybový aparát

fin Flexigel

 • Najpredávanější
 • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
 • 30,00 €

Šľachy, chrupavky, kĺby a kosti v kondícii


Vivania krém

 • 32,00 €

Víťazí nad vráskami, brzdí príznaky starnutia

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia