fin Glandincaps

 • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300907

EAN: 6428300003868

Púpalka - súčasť ochrany srdca, ciev, slizníc

Vaša cena: 49,90 €
 • Produkt je skladom

Popis tovaru

Glandincaps obsahuje olej z pupalky dvojročnej (Oenothera biennis). Je obohatený o vitamín E. Pupalkový olej je za studena lisovaný, získava sa z prvého lisovania - tzv. panenský olej. Je spracovaný bez použitia chemikálií, iba mechanickým lisovaním, takže sú v ňom zachované všetky účinné zložky.
Pupalka dvojročná (bohatý zdroj kyseliny gamalinolenovej - GLA) je prínosná pri predmenštruačnom napätí, pomáha zachovať hormonálnu rovnováhu a komfort počas menštruácie. Je súčasťou starostlivosti o srdce a cievy, o kožné a spojivové tkaniva, o prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
GLA má pozitívne účinky na kardiovaskulárny systém, na udržanie optimálnej hladiny cholesterolu.
Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Výživový doplnok vhodný aj pre vegánov.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice. 

Parametre

Obsah účinných látok: V 4 kapsulách je: za studena lisovaný pupalkový olej 2002 mg, kyselina gamalinolenová (GLA) 190 mg, vitamín E 10 mg. Obal kapsule je rastlinného pôvodu.
Balenie: 168 kapsúl
Dávkovanie: 2x denne 2 kapsule, počas alebo po jedle
Návod na použitie: Výživový doplnok nie je určený deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobrý deň, beriem tento výživový doplnok už mesiac. Chcem sa opýtať či je v poriadku keď som dostala menštruáciu normálne a týždeň po menstruacii presne keď mi mala prísť ovulacia som začala krvacat? A ako keby som dostala ďalšiu menštruáciu. A vyrážky na tvári boli cysticke, a bolestivé. A nepociťovala som zmiernenie príznakov PMS ale práve naopak boli dosť výrazne. Ďakujem za odpoveď.
Kristína
29. 7. 2021
Dobrý deň, pri užívaní doplnkov výživy sa zvyknú prejavovať tzv. "odliečovacie reakcie", keď sa chorobné príznaky prejavujú intenzívnejšie. V takom prípade je potrebné znížiť dávkovanie. Nasledujúce jeden až dve mesiace užívajte Glandincaps iba 2 kapsuly denne ráno. Ak sa bude stav upravovať môžete opäť dávkovanie zvýšiť na 2 x 2 kapsuly. Celkovo ja možné užívať Glandincaps po dobu 5 - 6 mesiacov, potom je potrebná prestávka. Ak budú problémy pretrvávať, odporúčam gynekologické vyšetrenie. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
13. 8. 2021
Dobrý deň. Mám dlhodobo problémy s hrtanom (dráždenie, suchý kašel, hlasívky). Pokožku mám veľmi znicenú a vlásočnice na viacerych miestach. Začala som užývať pycnogenol a bi-iomaxin. Veľmi dobre pôsobia na hrdlo aj na pokožku. Chcem sa spýtať, či môžem tieto produkty kombinovať s glandincapsom? Môžem užiť dokopy všeto naraz, alebo s odstupom? Poprípade odporučili by ste mi niečo ine prosím. Nemôžem používaž krémy s obsachom kyseliny hyalurónovej, behom pár min. spôsobuje silné začervenanie. Ďakujem pekne za odpoveď!
AL
27. 4. 2021
Dobrý deň, fin Glandincaps môžete užívať súčasne s Pycnogenolom a Bi-iomaxinom. Ak sa užíva viac prípravkov je vhodné medzi užitím urobiť aspoň 1/2 hodinový odstup. Všetka sa užívajú po jedle - najprv užite Bi-iomaxin a Glandincaps, obsahujú oleje rozpustné v tukoch a po pol hodine Pycnogenol, ktorý sa zapíja s vodou. - Glandincaps môžete striedať s fin MEGA7, ktorý má tiež pozitívne účinky na sliznice a pokožku, hlavne v lete pri slnečnom žiarení. Po doužívaní 2 balení Glandincapsu užívajte 2 balenia Mega7 a takto ich pravidelne striedajte. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
30. 4. 2021

Strana 1 z 2

Recenzie

 • Dobrý deň, zvýšenie počtu leukocytov v periférnej krvi najčastejšie poukazuje na aktivitu imunitného systému pri bakteriálnej infekcii, ktorú ste pravdepodobne prekonali bez príznakov . Pupalkový olej obsiahnutý v Glandicapse podporuje okrem iného aj činnosť imunitného systému a v prípade infekcie sa prechodne môže zvýšiť aj počet leukocytov v krvi. MUDr. Butkovičová
  MUDr. Mária Butkovičová
 • Dobrý deň, zvýšenie počtu leukocytov v periférnej krvi najčastejšie poukazuje na aktivitu imunitného systému pri bakteriálnej infekcii, ktorú ste pravdepodobne prekonali bez príznakov . Pupalkový olej obsiahnutý v Glandicapse podporuje okrem iného aj činnosť imunitného systému a v prípade infekcie sa prechodne môže zvýšiť aj počet leukocytov v krvi. MUDr. Butkovičová
  MUDr. Mária Butkovičová
 • Dobrý deň, je možné že pri užívaní tohto produktu (cca 4 týždne) sa zvýšia v krvi trochu leukocyty? Ďakujem
  Zuzana
 • Kvôli cyste na vaječníku mi hrozil chirurgický zákrok, začala som užívať Glandincaps a na ďalšej prehliadke u lekára už nebolo po cyste ani stopy. Druhý krát som sa ku Glandincapsu vrátila počas hormonálnych výkyvov po tehotenstve - nepravidelná menštruácia, návaly tepla, studený pot. Po cca pol roku užívania sa všetko dostalo do normálu , bez hormonálnych liekov. Vždy počas užívania Glandincapsu som nemala bolestivú menštruáciu, prestali mi bolesti hlavy, celkovo som sa cítila lepšie. Často odporúčam tento produkt svojim klientom najmä kvôli kožným a hormonálnym problémom, odporúčam dopĺňať aj prípravok Chloretabs, efekt sa dostaví rýchlejšie.
  Lucia M.

Strana 1 z 2

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 30 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia