fin Candimis

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • Najpredávanější

Katalógové číslo: 300117

EAN: 6428300004186

Kvasinky a plesne pozor!

Vaša cena: 22,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Výživový doplnok fin Candimis obsahuje olej z oregana, ktorého hlavnou zložkou je éterický olejček obsahujúci veľmi hodnotný Carvacrol. Origanum vulgare pôsobí ako prírodný antioxidant, odporúča sa pri premnožení kvasiniek a plesní, ktoré sa môžu objaviť napríklad po opakovanom podávaní antibiotík. Pomáha upokojiť tráviaci trakt, žalúdočné a žlčníkové ťažkosti, odporúča sa pri kožných problémoch, je užitočný pri respiračných ťažkostiach, nápomocný pri hnačke, zápche či postihnutí parazitmi.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

Parametre

Obsah účinných látok: 30% esenciálneho oleja z Origanum vulgare (80% Carvacrolu), 70% za studena lisovaného olivového oleja.
Balenie: 10 ml (fľaštička s pipetou)
Dávkovanie: 2 kvapky 2x denne, nakvapkať na lyžičku s vodou, džúsom, jogurtom
Návod na použitie: Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám, nie je vhodná aplikácia produktu do očí.Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobrý deň mám veľmi aktívnu peristatiku čriev po diétne chybe a riedku stolicu 2 3 krát denne beriem lieky na tlak a antidepresiva môžem užiť candimis ? A aké dávkovanie keď je to akútny stav
Alica urbanovska
24. 9. 2019
Dobrý deň aj pri akútnom stave môžete užiť fin Candimis v doporučenej dávke 2 x 2 kvapky. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
24. 9. 2019
Dobrý deň, som v posledných týždňoch tehotenstva a na dekolte sa mi objavili biele fliacky, (asi pleseň),môžem sa opýtať, či použitím Candimisu s kokosovym olejom na miesta môže zabrať a fliačky pomiznu? Upravila som stravu a nasadila aj chlorelu s probiotikami. Rada by som do pôrodu dala stav na poriadok. Vnútorné užitie je v tehu asi úplne pasé, alebo by sa mohlo aspoň po kvapke? Ďakujem za odpoveď
Zdenka
14. 8. 2019
Dobrý večer, chcem sa opýtať, keď užívam antibiotika na candidu, môžem súbežne užívať aj oreganový olej? Ďakujem za odpoveď, J.
Ján
16. 2. 2019

Strana 1 z 7

Recenzie

  • Candicasp vyuzivam pravidelne. Je fantasticky uz pri prvych priznakoch chripky, pri angine je k nezaplateniu. Manzel mal pred dvomi rokmi anginu 5 x. Nakoniec som sa rozhodla podat candimis 4x denne, biiolicaps 3x1, a biomare 3x3 denne. Angina sa vobec nestihla rozvinut pri tomto davkovani a do 5 dni bol bez ATB ako ryba. Od vtedy nebol chory ani raz. Candimis/candicaps je tiez uzasny pri kvasinkovych chorobach, ktore nesmierne trapia zenske pohlavie. Tento produkt by mal byt v lekarnicke prvej pomoci kazdej domacnosti.
    Michaela Wheeler

Podobné produkty

fin Candicaps

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 24,00 €

Kvasinky a plesne pozor!

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia