fin Candimis

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • Najpredávanější

Katalógové číslo: 300117

EAN: 6428300004186

Kvasinky a plesne pozor!

Vaša cena: 22,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Výživový doplnok fin Candimis obsahuje olej z oregana, ktorého hlavnou zložkou je éterický olejček obsahujúci veľmi hodnotný Carvacrol. Origanum vulgare pôsobí ako prírodný antioxidant, odporúča sa pri premnožení kvasiniek a plesní, ktoré sa môžu objaviť napríklad po opakovanom podávaní antibiotík. Pomáha upokojiť tráviaci trakt, žalúdočné a žlčníkové ťažkosti, odporúča sa pri kožných problémoch, je užitočný pri respiračných ťažkostiach, nápomocný pri hnačke, zápche či postihnutí parazitmi.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

Parametre

Obsah účinných látok: 30% esenciálneho oleja z Origanum vulgare (80% Carvacrolu), 70% za studena lisovaného olivového oleja.
Balenie: 10 ml (fľaštička s pipetou)
Dávkovanie: 2 kvapky 2x denne, nakvapkať na lyžičku s vodou, džúsom, jogurtom
Návod na použitie: Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám, nie je vhodná aplikácia produktu do očí.Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobrý deň. Prosím Vás, môže sa olej používať priamo na sliznice v int. oblasti? Alebo ho treba ešte riediť. Ďakujem pekne
Dominika
23. 6. 2020
Dobrý deň užívam fin candimis uz tri tyzdne. Brala sommpred tym antibiotika na chlamidie a mykoplazmy, mavam caste zapali gynekologycke kolko by som mala este candimis uzivat a ake inenprodukty by som mohla pouzit aby zabral. Dakujem
Karolína
27. 3. 2020
Dobrý deň, po využívaní jedného balenia fin Candimisu urobte asi 2 - 3 týždne prestávku, potom môžete pokračovať. Pri gynekologických zápaloch je vhodné popdporiť činnosť obličiek, ktoré so ženskými orgánmi úzko súvisia - je to močopohlavný systém. Užívajte fin BETUTABS 2 x denne 2 tablety - ráno a popoludní do 17 -tej hodiny, 1 balenie. môžete ho užívať súčasne s Candimisom. Dodržujete zvýšený pitný režim. Keď doužívate Betutabs, doporučujem celkovú očistu organizmu chlorelou - fin CHLORETABS 5 tabliet denne ráno, môžete dávku rozložiť do dvoch - 3 tbl ráno a 2 na obed. Veľmi dôležitý je pri tom pitný režim - na 1 tabletu chlorely asi 1 dcl vody a k tomu cez deň v menších dávkach 1/2 až 1 liter čistej vody. Detoxikácia organizmu jedným balením trvá asi 3 mesiace. Chloretabs tiež môžete užívať súčasne s Candimisom. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
2. 4. 2020
Dobrý deň, mám už skoro rok na palci na nohe asi nechtovú mykózu. Prosím o radu aké produkty mám na to užívať, prípadne čím potierať. Ďakujem.
Bibiana
23. 1. 2020

Strana 1 z 9

Recenzie

  • Candicasp vyuzivam pravidelne. Je fantasticky uz pri prvych priznakoch chripky, pri angine je k nezaplateniu. Manzel mal pred dvomi rokmi anginu 5 x. Nakoniec som sa rozhodla podat candimis 4x denne, biiolicaps 3x1, a biomare 3x3 denne. Angina sa vobec nestihla rozvinut pri tomto davkovani a do 5 dni bol bez ATB ako ryba. Od vtedy nebol chory ani raz. Candimis/candicaps je tiez uzasny pri kvasinkovych chorobach, ktore nesmierne trapia zenske pohlavie. Tento produkt by mal byt v lekarnicke prvej pomoci kazdej domacnosti.
    Michaela Wheeler

Podobné produkty

fin Candicaps

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 24,00 €

Kvasinky a plesne pozor!

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia