fin Candicaps

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300927

EAN: 6428300093753

Kvasinky a plesne pozor!

Vaša cena: 24,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Candicaps obsahuje olej z oregana, ktorého hlavnou zložkou je éterický olejček obsahujúci veľmi hodnotný Carvacrol. Origanum vulgare pôsobí ako prírodný antioxidant, odporúča sa pri premnožení kvasiniek a plesní, ktoré sa môžu objaviť napríklad po opakovanom podávaní antibiotík. Pomáha upokojiť tráviaci trakt, žalúdočné a žlčníkové ťažkosti, odporúča sa pri kožných problémoch, je užitočný pri respiračných ťažkostiach, nápomocný pri hnačke, zápche či postihnutí parazitmi.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

Parametre

Obsah účinných látok: sójový olej, hovädzia želatina, 27 mg oreganového oleja, glycerín, voda.
Balenie: 100 kapsúl
Dávkovanie: 1 kaps. 2x denne (1 kaps. zodpovedá dvom kvapkám Candimisu)
Návod na použitie: Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobrý deň chcem sa opýtať či sa môžu po tomto lieku dostaviť nežiaduce účinky ako nevoľnosť? Ďakujem
Nikola
4. 10. 2019
Dobry den je prosim liek ucinny aj pri gardnarelle a ake je vhodne davkovanie? Z antibiotik na nu nic nezabera je tam dlhodobo. (cca 2 rok) Pripadne porosim o doporucenie ineho produktu. Mam 60 rokov. Dakujem.
Ela
23. 5. 2019
Dobrý deň, posielam Vám vyjadrenie gynekológa: "Gardnerella vaginalis je v pošve zdravých žien úplne bežne sa vyskytujúca baktéria. Jej prítomnosť samotná nie je dôkazom ochorenia ani potreby liečby. Problémom sa stáva vtedy ak je narušená rovnováha pošvového prostredia, vymiznú laktobacily a pomnožia sa baktérie, ktoré sú síce bežne v pošve prítomné ale ich pomnoženie je spojené s narušením prostredia. Ide o anaerobné baktérie a Gardnerella je jednou z nich. Ich pomnoženie sa prejavuje zápachom, hlavne po pohlavnom styku, zmenou pH- alkalizáciou- s hodnotou nad 4,5 a prítomnosťou špecifických tzv. klúčových buniek pod mikroskopom. Pokial ste mala diagnozu stanovenú takýmto spôsobom, a teda nielen kultiváciou ale posúdením pH, posúdením zápachu, posúdením pod mikroskopom a prípadne aj charakteru výtoku (šedobelavý, mierne spenený)- tak máte ochorenie zvané bakteriálna vaginóza a liečba je plne namieste. Pokial nie tak bola liečba indikovaná zbytočne. Nejedná sa o pohlavne prenosnú infekciu. Ochorenie nesúvisí s endometriózou. V prevencii sa doporučuje dlhodobé podávanie probiotických baktérií- laktobacilov do pošvy a stav zlepšuje aj podávanie laktobacilov cez ústa". Ak je infekcia skutočne závažná, môžete užívať fin Candimis 2 x 2 kvapky a súčasne si vkladať tampóny do pošvy - 1- 2 kvapkz zrieďte s vodou - asi 1/2 - 1 dcl, , tampón nechajte mierne nasiaknuť a vložte do pošvy asi na 1 hodiny 2 x denne ráno a večer po dobu 3 týždňov. Množstvo vody na riedenie si upravte podľa vlastných pocitov tak aby roztok v pošve nepálil. Dr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
29. 5. 2019
Dobrý deň!Chcela by som sa opýtať,že môže byť účinná aj proti SIBO?Môžem užívať na SIBO? Mám aj Candidu v črevách a možno aj H. Pylori v žalúdku (mám bolesť,krče,pálenie v žaludku ). Ak áno,tak koľko denne?Ďakujem!
Simona
23. 2. 2019

Strana 1 z 4

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Podobné produkty

fin Candimis

  • Najpredávanější
  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 22,00 €

Kvasinky a plesne pozor!

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia