fin Vitakrilcaps NEW

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300194

EAN: 6428300094323

Krilový olej – starostlivosť o srdce, cievy, pečeň

Vaša cena: 52,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Inovovaný výživový doplnok Vitakrilcaps NEW obsahuje pokročilejšiu formu krilového oleja - tzv. Superba BoostTM. Získava sa z kôrovca - krill, ktorý pochádza z čistých morí pobrežia Antarktídy. Z miest, kde sú celosvetovo najčistejšie vody - bez ortuti, toxických látok a ťažkých kovov. Ekologická ťažba tohto kôrovca aj následný spracovateľský proces podliehajú prísnym kontrolám.

Krilový olej má vďaka obsahu omega-3 mastných kyselín kladný vplyv na kardiovaskulárny systém. Je prospešný pre srdce, cievy, mozog, pečeň, je súčasťou ochrany pred voľnými radikálmi, pred vyššou hladinou cholesterolu aj rozvojom aterosklerózy.

Krilový olej

• Obsahuje omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA) viazané na fosfolipidy - podľa štúdií sa vstrebávajú až o 50% lepšie ako omega - 3 z rybieho oleja. Navyše nemajú chuť rýb a nespôsobujú grganie.

• Je zdrojom astaxantínu, ktorý patrí medzi hlavné karotenoidy morských živočíchov. Je užitočný v súvislosti s ochranou pred slnečným žiarením, posilňuje imunitnú odpoveď organizmu, má antioxidačné účinky.

• Obsahuje značné množstvo fosfolipidov, ktoré majú kladný vplyv na funkciu pečene a podieľajú sa na trávení tukov. Ich nedostatok môže spôsobiť únavu, zhoršenie koncentrácie, nižšia obranyschopnosť.

• Je zdrojom cholínu (vitamín B8), ktorý býva označovaný za "mozgový vitamín ". Má vplyv na pamäť a dobre fungujúci nervový systém.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice.

Parametre

Obsah účinných látok: Denná dávka obsahuje: 1180 mg krilového oleja Superba BoostTM(Euphausia superba), zdroj 318 mg omega-3 mastných kyselín (EPA 177 mg, DHA 82,5 mg), 660 mg fosfolipidov, 82,5 mg cholínu, 100 µg astaxantínu. Obal kapsule obsahuje rybiu želatínu.
Balenie: 60 kapsúl
Dávkovanie: 2 kapsuly denne
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobry den, prosim obsahuje krill oil aj prirodny vit D, ale je ho potrebne doplnat? Je pripravok vodny pre tehotne? Dakujem vopred za odpoved.
Jana
5. 1. 2022
Dobrý deň, fin Vitacrilcaps neobsahuje vitamín D, v prípade potreby je ho nutné dopĺňaľ napr prípravkom Vota D3tabs NEW. Obsahuje Omega-3 mastné kyselina ( DHA a EPA ) viazané na fosfolipidy, ktoré sa podľa štúdií vstrebávajú až o 50% lepšie ako omega-3 z rybieho oleja.. Navyše kapsuly nemajú chuť rýb a nespôsobujú grganie. Môže sa užívať aj v tehotenstve. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
28. 1. 2022

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Podobné produkty

fin Sitostabs Strong

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 24,00 €

Rastlinné steroly pre boj s cholesterolom

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 30 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia