fin Uricaps Probi

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300158

EAN: 6428300094354

Brusnice s inulínom a probiotikami

Vaša cena: 48,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Výživový doplnok URICAPS PROBI obsahuje výťažok z brusníc (zdroj patentovanej zložky CranMax®) a z koreňa čakanky (zdroj inulínu). Je obohatený o probiotiká - denná dávka obsahuje až dve miliardy probiotík.

Brusnice - podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu, podieľajú sa na normálnom stave kostí a kĺbov, majú pozitívny vplyv na metabo- lizmus bielkovín, glukózy a krvných tukov, sú užitočné pri predmenštruačnom syndróme a menopauze. Patria medzi antioxidanty.

Čakanka - prispieva k funkcii črevného traktu, pečene, močovej sústavy. Je užitočná pre normálny stav kostí a kĺbov, podporuje činnosť srdca  a ciev, pomáha udržať normálnu hladinu glukózy v krvi. Inulín - druh rozpustnej vlákniny, je živnou pôdou pre prospešné črevné baktérie, súčasť starostlivosti o trávenie a črevnú flóru.

Lactobacillus a Bifidobacterium - mliečne baktérie, priaznivo ovplyvňujú rovnováhu črevnej mikroflóry.

K najčastejším odberateľom týchto produktov patria osoby, väčšinou ženy, ktoré sa chcú prírodnou cestou starať o blaho čriev či močových ciest.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice. Vhodný aj pre vegánov.

Parametre

Obsah účinných látok: Obsah účinných látok v 2 kapsulách: 500 mg brusnicového prášku (Vaccinium macrocarpon) - zdroj zložky CranMax®, 360 mg inulínu. V momente výroby obsahuje minimálne 2 miliardy probiotík (Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei).
Balenie: 60 kapsúl
Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne, ráno a napoludnie, pred jedlom, dostatočne zapiť
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobry den, prosim Vas ja sa chcem spytat, mozu tento produkt uzivat aj deti? (8rokov) Dakujem krasne za odpoved.
Simona
10. 3. 2021
zdravim vas, citam zlozenie, ale nie som si ista, ci to mozem uzivat pri alergii na bielkovinu kr.mlieka. dakujem
Jana Micáková
4. 2. 2021
Dobrý deň, probiotiká v produkte Urcapsprobi NEOBSAHUJÚ mliečnu bielkovinu. Finclub
Finclub
4. 2. 2021
V akom pomere je extrakt? 25:1 alebo viac?
Ondrej
21. 5. 2019

Strana 1 z 3

Recenzie

  • Mám vyzkoušené na své mamince – 83 let. Několik měsíců se trápila s léky, ale problémy nezmizely. Byla z toho nešťastná. Jednou se mi svěřila, tak jsme hned další den vyzkoušeli Uricaps probi. Během dvou dnů byly kladné výsledky. Problémy po 3 baleních úplně zmizely. Rok to vydrželo. Před měsícem maminka znovu posiluje své zdraví Uricapsem probi (stačilo už jen 1 balení).
    Dušan
  • Posílám recenzi na váš brusinkový produkt: nachladila jsem se (pravděpodobně sezením na studené kovové lavičce, od teď budu opatrnější!). Příznaky měly docela rychlý nástup, a protože jsem měla v domácí lékárničce Uricaps Probi, rozhodla jsem se, že ho vyzkouším. První tři dny se nedělo nic, častá potřeba chodit na wc se sice nezhoršovala, ale také nijak nezlepšovala. Brala jsem 2 kapsle denně a byla na vážkách, zda vydržet a doufat, nebo začít brát antibiotika. Čtvrtý den jsem konečně začala cítit úlevu, zlepšení pak bylo i každý následující den. Jsem opravdu ráda, že jsem sama na sobě mohla vyzkoušet účinek dalšího přírodního produktu Finclubu.
    Lucie

Podobné produkty

fin Uri-inkotabs

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 51,00 €

Starostlivosť o prostatu a močové cesty NOVINKA 2019  

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia