fin Uricaps Probi

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300158

EAN: 6428300094354

Brusnice s inulínom a probiotikami

Vaša cena: 48,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Výživový doplnok URICAPS PROBI obsahuje výťažok z brusníc (zdroj patentovanej zložky CranMax®) a z koreňa čakanky (zdroj inulínu). Je obohatený o probiotiká - denná dávka obsahuje až dve miliardy probiotík.

Brusnice - podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu, podieľajú sa na normálnom stave kostí a kĺbov, majú pozitívny vplyv na metabo- lizmus bielkovín, glukózy a krvných tukov, sú užitočné pri predmenštruačnom syndróme a menopauze. Patria medzi antioxidanty.

Čakanka - prispieva k funkcii črevného traktu, pečene, močovej sústavy. Je užitočná pre normálny stav kostí a kĺbov, podporuje činnosť srdca  a ciev, pomáha udržať normálnu hladinu glukózy v krvi. Inulín - druh rozpustnej vlákniny, je živnou pôdou pre prospešné črevné baktérie, súčasť starostlivosti o trávenie a črevnú flóru.

Lactobacillus a Bifidobacterium - mliečne baktérie, priaznivo ovplyvňujú rovnováhu črevnej mikroflóry.

K najčastejším odberateľom týchto produktov patria osoby, väčšinou ženy, ktoré sa chcú prírodnou cestou starať o blaho čriev či močových ciest.

Parametre

Obsah účinných látok: Obsah účinných látok v 2 kapsulách: 500 mg brusnicového prášku (Vaccinium macrocarpon) - zdroj zložky CranMax®, 360 mg inulínu. V momente výroby obsahuje minimálne 2 miliardy probiotík (Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei).
Balenie: 60 kapsúl
Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne, ráno a napoludnie, pred jedlom, dostatočne zapiť
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

V akom pomere je extrakt? 25:1 alebo viac?
Ondrej
21. 5. 2019
Dobry den. Aky silny extrakt brusnic je v tabletach?
Ondrej
21. 5. 2019
Dobrý deň, v jednej kapsule sa nachádza 250 mg prírodného koncentrátu z brusnice veľkoplodej (jedná sa o patentovaný prášok CranMax®)
Finclub
21. 5. 2019
Dobrý deň, je vhodné užívať URICAPS PROBI v tehotenstve? Ďakujem. Simona
Simona
14. 5. 2019

Strana 1 z 2

Recenzie

  • Mám vyzkoušené na své mamince – 83 let. Několik měsíců se trápila s léky, ale problémy nezmizely. Byla z toho nešťastná. Jednou se mi svěřila, tak jsme hned další den vyzkoušeli Uricaps probi. Během dvou dnů byly kladné výsledky. Problémy po 3 baleních úplně zmizely. Rok to vydrželo. Před měsícem maminka znovu posiluje své zdraví Uricapsem probi (stačilo už jen 1 balení).
    Dušan
  • Posílám recenzi na váš brusinkový produkt: nachladila jsem se (pravděpodobně sezením na studené kovové lavičce, od teď budu opatrnější!). Příznaky měly docela rychlý nástup, a protože jsem měla v domácí lékárničce Uricaps Probi, rozhodla jsem se, že ho vyzkouším. První tři dny se nedělo nic, častá potřeba chodit na wc se sice nezhoršovala, ale také nijak nezlepšovala. Brala jsem 2 kapsle denně a byla na vážkách, zda vydržet a doufat, nebo začít brát antibiotika. Čtvrtý den jsem konečně začala cítit úlevu, zlepšení pak bylo i každý následující den. Jsem opravdu ráda, že jsem sama na sobě mohla vyzkoušet účinek dalšího přírodního produktu Finclubu.
    Lucie

Podobné produkty

fin Betutabs

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 14,00 €

Breza sa postará o vaše močové cesty a obličky

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia