fin Tyrositabs

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300166

EAN: 6428300094910

Starostlivosť o štítnu žľazu, odolnosť voči stresu.

Vaša cena: 19,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Výživový doplnok Tyrositabs obsahuje trio látok pôsobiacich vo vzájomnej synergii - tyrozín, jód a selén.
Tyrozín je aminokyselina, ktorú si organizmus prirodzene tvorí z fenylalanínu. Nachádza sa v mnohých potravinách, hlavne v syre. V tomto výživovom doplnku je tyrozín vyrobený fermentáciou z prírodných zdrojov, vďaka tomu sa lepšie vstrebáva a zvyšuje sa jeho biologická dostupnosť v organizme. Pôsobí v tele ako prekurzor hormónov štítnej žľazy, melanínu, dopamínu, adrenalínu a noradrenalínu. Má významnú úlohu v odolnosti voči stresu, je prospešný pre duševnú bdelosť a koncentráciu.
Jód prispieva k tvorbe hormónov štítnej žľazy a k jej normálnej činnosti (prípravky s jódom sa však neodporúčajú u zvýšenej funkcie štítnej žľazy). Jód je súčasťou starostlivosti o pokožku, prispieva k správnym kognitívnym funkciám, k energetickému metabolizmu, k činnosti nervovej sústavy, k normálnemu rastu detí.
Selén je užitočný pre udržanie zdravých vlasov a nechtov, prispieva k tvorbe spermií, k normálnej činnosti štítnej žľazy a imunitného systému, je súčasťou ochrany buniek pred oxidatívnym stresom.

Testy potvrdili, že jednotlivci vystavení záťaži a stresovým situáciám ich s pomocou tyrozínu zvládali lepšie. Boli odolnejší voči úzkosti, mali lepšiu náladu a pamäť. Celkovo sa cítili dobre, ich mozog pracoval lepšie. Vlastnosti tejto látky tiež mnohokrát využívajú športovci - prispieva
k zvýšeniu výkonu, spaľovaniu tukov, zníženiu príznakov vyčerpania. Všeobecne sa používa pri pocitoch stresu, úzkosti, únavy, zlej nálady.

Parametre

Zloženie: acetyltyrosin 300 mg, jód 150 μg, selén 55 μg. Nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám.
Balenie: 60 tabliet
Dávkovanie: 1 tableta denne (ráno, s jedlom, zapiť)
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Diskusia o produkte

Dobrý deň, prosím ako je to s tou kontraindikáciou pri užívaní liekov na štítnu zľazu? Prečo sa nesmú užívať oboje, resp. ak sa prestane užívať jedno, môže sa nahradiť druhým?
Luk
2. 1. 2020
Dobrý deň, fin Tyrositabs nie je možné užívať súčasne s liekmi na štítnu žľazu pretože obsahuje látky, ktoré ovplyvňujú účinok liekov a to u každého individuálne. fin Tyrositabs je doplnok výživy na základe vedeckých výskumov a má presne určené indikácie. Doteraz nebolo vedecky preukázané, že by tyrozín mohol nahradiť chemickú liečbu štítnej žľazy. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
13. 1. 2020
Dobrý deň môže sa tyrosi užívať počas tehotenstva ak bol uzivany aj pred ním? Ak nie môže sa v tehotenstve pokračovať s užívaním kelpa? Dakujem
Ján
26. 12. 2019
Dobrý deň, fin Tyrositabs ani fin Kelpatabs nie sú vhodné pre tehotné ženy. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
7. 1. 2020

Strana 1 z 2

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia