fin Selenitabs multi

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300948

EAN: 6428300003257

Rastlinná zmes SPECTRA™, selén a vitamíny

Vaša cena: 22,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Selenitabs multi NEW je navyše obohatený o vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, a vitamíny B, ktoré sú dôležité pre tvorbu červených krviniek, pre psychiku, pomáhajú v boji s únavou. Inovovaná verzia Selenitabs multi NEW obsahuje novú formu kyseliny listovej - Quatrefolic® (je biologicky účinnejšia, vstrebateľnejšia, v organizme má 3x lepšiu využiteľnosť) a rastlinnú antioxidačnú zmes SPECTRA ™, ktorá sa zameriava na všetky známe skupiny radikálov, podporuje obranný systém človeka a prospieva tak jeho zdraviu (obsahuje 32 bioaktívnych ingrediencií v koncentrovanej forme, napr. z brokolice, cesnaku, špenátu, camu camu, acai, bazy, čučoriedok, čerešní, zeleného čaju, zelenej kávy, oregana či kurkumy).

Selén prispieva k správnej spermatogenéze (tj. k tvorbe spermií - mužských pohlavných buniek). Je užitočný pre udržanie zdravých vlasov i nechtov. Prispieva k normálnej činnosti štítnej žľazy, prospieva funkcii imunitného systému. Je súčasťou ochrany buniek pred oxidatívnym stresom. Mangán prispieva k energetickému metabolizmu, k tvorbe spojivových tkanív. Zinok sa stará o zrak, o kosti, vlasy, nechty, pokožku a imunitný systém, prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Vitamín C prispieva k činnosti nervovej sústavy, imunitného systému, k zníženiu vyčerpania.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice.

 

Parametre

Zloženie: Obsah účinných látok v 1 tablete: SpectraTM - rastlinná antioxidačná zmes 50 mg, vitamín C 40 mg, vit. E 6 mg, zinok 5 mg, kys. pantoténová 3 mg, mangán 1 mg, vit. B6 0,7 mg, vit. B1 0,55 mg, kys.listová Quatrefolic® 100 µg, selén 27,5 µg, vit. B12 1,25 µg.
Balenie: 60 tabliet
Dávkovanie: 1 tableta denne. Ráno, po jedle, dostatočne zapiť.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobrý deň. Chcem sa opýtať či Selenitabs sú dostatočným zdrojom kyseliny listovej pre tehotnú. Ďakujem
Pauli
30. 3. 2020
Dobrý deň, fin Selenitabs multi NEW odbsahuje v 1 tablete - čo je odporučená denná dávka - 100 ug kyseliny listovej. V prvých troch mesiacoch je doporučené denné množstvo kyseliny listovej 400 mg. Doplňte Selenitabs multi NEW aj o fin SPIRDIETABS, ktorý tiež obsahuje kyselinu listovú v prirodzenej forme. Denná dávka je 5 tabliet ráno, môžete si ju rozložiť aj do 2 denných dávok. Po 3. mesiaci tehotenstva postačuje už len užívanie spirulíny. Kyselinu listovú prijímate aj v bežnej pestrej strave a jej predávkovanie môže mať aj nežiadúce účinky na dieťatko. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
2. 4. 2020

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Podobné produkty

fin Selenitabs

  • Najpredávanější
  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 22,00 €

Selén  - antioxidant obohatený o vitamíny a minerály

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia