fin Mycelcaps NEW

  • Najpredávanější
  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300973

Extrakt z huby Shiitake - teraz o 25% viac AHCC® v jednej kapsule

Vaša cena: 88,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Japonská huba Shiitake (húževnatec jedlý) sa prezýva "perla medzi hubami ", v Ázii je už niekoľko storočí považovaná za vzácnu špongiu s vysokou výživnou hodnotou. Je zdrojom mnohých látok prospešných pre organizmus. Hlavnou zložkou sú polysacharidy, ktoré majú kladný vplyv na funkciu imunitného systému. AHCC® je predmetom početných výskumov, prebiehajúcich najmä v Japonsku.

Parametre

Zloženie: 1 kapsule: 200,25 mg aktívnej zlúčeniny AHCC®, mikrokrystalická celulóza (protihrudkujúca látka), rastlinná kapsula Pullulán.
Obsah účinných látok: v troch kapsulách: 600,75 mg aktívnej zlúčeniny AHCC®
Balenie: 80 kapsúl
Dávkovanie: 1 kapsula 3x denne
Návod na použitie: ráno, na obed a večer, po jedle zapiť
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Diskusia o produkte

Neboli nájdené žiadne komentáre.

Recenzie

  • Keď mi zistili onkologické ochorenie/rakovina prsníka/ hľadala som nejaký výživový doplnok na posilnenie imunity. Našťastie so sa prostredníctvom p. Slávky dostala k Mycelcapsu. Hneď v júni som si nasadila vyššie dávky : po 1. chemoterapii v auguste bol nádor o 3 cm menší. Po 4.chemo MR ukázala takmer zázrak ..z 8 cm sa zmenšil na 4 mm!!! Popritom mi Mycelcaps pomohol zmierniť nežiaduce účinky /napriek styku s chorými som nepodľahla infekcii, prejavy na sliznici úst boli minimálne,krvný obraz, pečeňové testy , obličky...boli v norme , vlasy mi vypadali, ale nie všetky ,takisto obočie odolalo... Som max. spokojná s jeho účinkom a tento výž. doplnok môžem len a len odporučiť a to nielen onkologickým pacientom.Veľké ĎAKUJEM patrí p.Slávke za jej cenné rady a psychickú podporu.
    Miroslava
  • Keď som bola kúpiť Antibi,opýtala som sa Paťky (DC Prievidza), či by mi nevedela poradiť niečo z produktov na bolesti trojklanneho nervu,(nakoľko mi chýbajú dva horne zadné zuby a jeden dolný a povedali mi,že tam môže vznikať tlak na nerv),ktoré ma dlhodobo trápili a keď som bola naposledy u lekára, povedal,že bude potrebná liečba u neurológa a analgetika,len ešte predtým som chcela skúsiť niečo prírodné. Patka mi poradila Mycellcaps, ktorý beriem tretí tyzden a mne je lepšie,bolesť v líci,v zuboch poľavila a nemusím brat analgetika,predtým takmer každý den,aby sa zvládol den. Verim,že sa to už nevráti a že už to bude len a len lepsie????????
    Paťa

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia