fin Mycelcaps NEW

 • Najpredávanější
 • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300973

Extrakt z huby Shiitake - teraz o 25% viac AHCC® v jednej kapsule

Vaša cena: 88,00 €
 • Produkt je skladom

Popis tovaru

Japonská huba Shiitake (húževnatec jedlý) sa prezýva "perla medzi hubami ", v Ázii je už niekoľko storočí považovaná za vzácnu špongiu s vysokou výživnou hodnotou. Je zdrojom mnohých látok prospešných pre organizmus. Hlavnou zložkou sú polysacharidy, ktoré majú kladný vplyv na funkciu imunitného systému. AHCC® je predmetom početných výskumov, prebiehajúcich najmä v Japonsku.

Ďalšou inováciou sú rastlinné kapsule pullulánu, ktoré patrí na svetovom trhu medzi TOP - vyrába sa prirodzenou cestou (kvasením z kvasiniek Aureobasidium pullulans), sú vhodné pre vegetariánov, stabilné, vysoko odolné, rozpustné vo vode, ľahko stráviteľné. Obsiahnutá látka nepodlieha zmenám vlhkosti, teploty, neprepúšťa kyslík.

Parametre

Zloženie: 1 kapsule: 200,25 mg aktívnej zlúčeniny AHCC®, mikrokrystalická celulóza ,(protihrudkujúca látka), rastlinná kapsula Pullulán.
Obsah účinných látok: v troch kapsulách: 600,75 mg aktívnej zlúčeniny AHCC®
Balenie: 80 kapsúl
Dávkovanie: 1 kapsula 3x denne
Návod na použitie: ráno, na obed a večer, po jedle zapiť
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Diskusia o produkte

Dobrý den, prosím vás ako dlho treba užíva AHCC aby bola aby bola jeho účinnosť čo najvyššia. Napríklad pri prevencii, alebo pri nejakom zdravotnom probléme. Dakujem
Renata
23. 11. 2020
Dobrý deň, Môžu doplnok užívať aj tehotné ženy? Ďakujem.
Jana
3. 9. 2020
Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať na širšie použitie tohto prípravku. Alebo sa užíva len v prípade zhubných nádorov. Ďakujem . S pozdravom Eva H.
Eva Hužičková
18. 4. 2020
Dobrý deň, fin Mycelcaps má široké použitie hlavne pri podpore imunitného systému, nielen pri nádorovom ochorení, ale má výrazný účinok pri imunite protivírusovej a pri infekciách tzv. atypickými baktériami ( mykopazmy, chlamýdie, borélie a pod.). Jeho hlavný účinok v imunitnom systéme je aktivovať tzv. NK bunky, ktoré bojujú s tzv. informačne zmenenými bunkami - nádorom, žiarením, vírusom, vnútrobunečnými mikroorganizmami. Okrem toho má pozitívny vplyv na celý organizmus - nervový systém, krvotvorbu, srdcovo-cievny systém, trávenie... Jeho najširšie použitie je v prevencii a liečbe nádorových ochorení a vírusových infekcií ( chrípka, herpesy, infekčná žltačka, infekčná mononukleóza a pod. ) MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
23. 4. 2020

Strana 1 z 2

Recenzie

 • Priateľovi v minulosti diagnostikovali nezhubné zväčšenie prostaty. Lieky, ktoré bral, tento proces nezastavili. V roku 2018 absolvoval MRI a následne biopsiu prostaty. Šokovalo ho, keď mu oznámili, že z 10 odobratých vzoriek bola 1 pozitívna. Hneď po tomto zistení začal na doporučenie užívať excelentný prípravok Mycellcaps. V roku 2019 ani MRI, ani opakovaná biopsia nevykázali žiadny pozitívny nález (všetkých 10 vzoriek bolo negatívnych). V marci 2020 (tesne pred karanténou) znovu podstúpil biopsiu prostaty a okrem 10 vzoriek mu boli odobraté aj ďalšie 2 cielene (za pomoci kamery) z miesta bývalej pozitívnej vzorky a výsledok bol opäť negatívny. Záver odborníka onkourológa znel: v prostate nie sú žiadne rakovinové bunky. Veľká vďaka patrí Ing. Darinke Galisovej, PhD. (DC Komárno) za jej odbornú pomoc a cenné rady a excelentnému prípravku Mycellcaps. 14.4.2020 PhDr. Marta Bratská
  PhDr. Marta Bratská
 • Keď mi zistili onkologické ochorenie/rakovina prsníka/ hľadala som nejaký výživový doplnok na posilnenie imunity. Našťastie so sa prostredníctvom p. Slávky dostala k Mycelcapsu. Hneď v júni som si nasadila vyššie dávky : po 1. chemoterapii v auguste bol nádor o 3 cm menší. Po 4.chemo MR ukázala takmer zázrak ..z 8 cm sa zmenšil na 4 mm!!! Popritom mi Mycelcaps pomohol zmierniť nežiaduce účinky /napriek styku s chorými som nepodľahla infekcii, prejavy na sliznici úst boli minimálne,krvný obraz, pečeňové testy , obličky...boli v norme , vlasy mi vypadali, ale nie všetky ,takisto obočie odolalo... Som max. spokojná s jeho účinkom a tento výž. doplnok môžem len a len odporučiť a to nielen onkologickým pacientom.Veľké ĎAKUJEM patrí p.Slávke za jej cenné rady a psychickú podporu.
  Miroslava
 • Keď som bola kúpiť Antibi,opýtala som sa Paťky (DC Prievidza), či by mi nevedela poradiť niečo z produktov na bolesti trojklanneho nervu,(nakoľko mi chýbajú dva horne zadné zuby a jeden dolný a povedali mi,že tam môže vznikať tlak na nerv),ktoré ma dlhodobo trápili a keď som bola naposledy u lekára, povedal,že bude potrebná liečba u neurológa a analgetika,len ešte predtým som chcela skúsiť niečo prírodné. Patka mi poradila Mycellcaps, ktorý beriem tretí tyzden a mne je lepšie,bolesť v líci,v zuboch poľavila a nemusím brat analgetika,predtým takmer každý den,aby sa zvládol den. Verim,že sa to už nevráti a že už to bude len a len lepsie????????
  Paťa

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia