fin Mega7

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300125

EAN: 6428300092534

Rakytník, pre srdce a pokožku

Vaša cena: 54,20 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Mega7 obsahuje za studena lisovaný olej získaný z rakytníka rašetliakového. Rakytníkový olej je zdrojom esenciálnych mastných kyselín( omega-3, 6, 7, 9), vitamínov i minerálov.
Rakytník rašetliakový má prospešný vplyv na stav pokožky, stará o imunitu a prirodzenú obranyschopnosť, podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému, je užitočný pre udržanie energie, pre boj s únavou, prispieva k normálnemu tráveniu. Vo Fínsku
bol rakytník vyhlásený rastlinou roka 2005.

 Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice.

Parametre

Zloženie: Obsah účinných látok v 4 kapsuliach: olej z rakytníka rašetliakového 2 000 mg - kyselina palmitoolejová 600 mg, kys. linolová 400 mg, kys. olejová 120 mg, kys. vaccenicová 90 mg, kys. linolénová 20 mg.
Dávkovanie: 2 kapsule 2 x denne
Návod na použitie: 2 kapsule ráno, 2 kapsule na poludnie, pri jedle
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, Žilina 010 01
Výrobca: Hankintatukku Oy, Karkkila, Fínsko

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Neboli nájdené žiadne komentáre.

Recenzie

  • Kamaratka stratila hlas je ucitelka a tak som je na bolave hrdlo a stratu hlasu doporucila zuť mega 7 kapsulky vdaka silnej antibakterialnej schopnosti a antioxidacii sliznic citila velku ulavu aj na žaludku nakolko trpela zapalom zaludka ....a tak sme vlastne zabili dve muchy jednou ranou a to že jej to poliečilo aj hemeroidy je už len ako bonus takze plati naozaj že Finclub ma tiež vedlajsie učinky ale vzdy pozitivne prekvapi takže tolko za mna dakujem krasny den
    Petra
  • Vážení pracovníci! Bola som chorá na zápal trojklanného nervu, odborne dg. neuralgia N.V. 3 vetva. Liečila som sa 3 mesiace u neurológa. Užívala som veľa rôzných liekov, a potom mi syn kúpil vo Vašej predajni v Trnave rakytníkový olej fin Mega7 a ten mi pomohol, zápal odišiel a teraz sa cítim veľmi dobre. Oslobodila som sa od ukrutných bolestí. Ešte som si kúpila ďalšie balenie, aby sa mi choroba nevrátila. Pre mňa ako dôchodkyňu je to síce dosť drahé, ale čo človek neurobí pre zdravie. Musím sa uskromniť a tento produkt si zas kúpim vo vašej predajni, len aby sa mi choroba už nevrátila. Videla som vo Vašej predajni, ako si zákazníci kupovali rôzne výživové doplnky, asi majú tiež dobré skúsenosti s Vašimi výrobkami, protože zdravie je nadovšetko. S úctou Anna E.
    Anna

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 30 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia