fin Lycoforscaps NEW

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300964

EAN: 6428300092510

Lykopén získaný z paradajok

Vaša cena: 33,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Výživový doplnok  Lycoforscaps NEW obsahuje lykopén – karotenoid získaný zo špeciálne šľachtenej odrody paradajok HLLS. Tento inovovaný prípravok obsahuje o 50% viac lykopénu, navyše je obohatený o vitamíny C, D3 a zinok.

Lykopén je ľudským organizmom ľahko prijímaný a znášaný, nespôsobuje vznik alergickej reakcie ako po požití celých paradajok. Pre zaujímavosť - ¾ kg pyré z rozvarených paradajok je zdrojom asi 15 mg lykopénu, čo je množstvo obsiahnuté v dennej dávke produktu Lycoforscaps NEW.

Lykopén sa hojne objavuje v paradajkách, v červenom ovocí a zelenine, v organizme sa hromadí hlavne v semenníkoch, nadobličkách a prostate.

Štatisticky patrí medzi najčastejších užívateľov lykopénu osoby pred odchodom na dovolenku, kedy sa pripravujú na nápor slnečného žiarenia, alebo muži stredného a vyššieho veku v rámci starostlivosti o prostatu.

Vitamín C prispieva k tvorbe kolagénu, má kladný vplyv na obranyschopnosť organizmu, na činnosť nervovej sústavy, je užitočný v boji s únavou.

Vitamín D pomáha udržať optimálnu hladinu vápnika v krvi, je potrebný pre normálny rast a vývin kostí u detí, dôležitý pre imunitu. Je potrebný pri nedostatku slnečných lúčov, užitočný v oblastiach s inverziou a smogom. Odporúča sa napr. seniorom, ženám v menopauze, športovcom, vegetariánom, mládeži v období rastu.

Zinok je dôležitý pre udržanie zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky a zraku. Pomáha udržať správnu hladinu testosterónu v krvi, prispieva k normálnej plodnosti.

Výživový doplnok neobsahuje laktózu, sladidlá, kvasnice ani glutén.

Parametre

Obsah účinných látok: v 2 kaps.: vitamín C 40 mg, lykopén 15 mg, zinok 5 mg, vitamín D3 20 µg Obal kapsule obsahuje hovädziu želatínu.
Balenie: 60 kapsúl
Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne, pred alebo medzi jedlami
Návod na použitie: Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Neboli nájdené žiadne komentáre.

Recenzie

  • Je to super.
    Karel
  • Rada by som sa s Vami podelila o moje skúsenosti z finclubu a to ako mi veľmi pomohol Lycoforscaps. Keď som mala 40 rokov zistili mi myom na maternici, ktorý mal tendenciu rásť. Pani doktorka prikázala chodiť na pravidelné kontroly, čiže myom sledovať. Bola som na kontrole po pol roku a myom mal už 3,2 cm. Mala som poslednú šancu a to kontrola o 3 mesiace. Keď sa myom opäť zväčší musia odstrániť aj maternicu. Bola som zúfalá. S touto správou som sa zdôverila kamarátke a ona mi v tej chvíli ponúkla lycoforscaps. Povedala som si že to skúsim, veď nič nemôžem stratiť. Tak som si kúpila 2 krabičky Lycoforcapsu a prvý mesiac som užívala po 2 kapsuly denne potom ďalšie dva mesiace 1 kapsulu denne. Po doužívaní som zavítala na kontrolu k svojej gynekologičke. Ona s úžasom pozerala na monitor keď mi robila sono maternice. Ja som nevedela prečo až sa ma spýtala: „pani Anna a Vy čo ste robili?“ Ja som nevedela či to je zlá správa alebo dobrá až mi vlastne oznámila, že za tie 3 mesiace sa mi myom zmenšil o 9 mm čím som vlastne utiekla z operačného stola a tým som vyhrala. Úžasné - za to vďačím Lycofoscapsu čo som vlastne nakoniec aj p.doktorke povedala. Ona mi vlastne sama na moje počudovanie povedala, že som si vybrala správu cestu tým, že som sa dala na prírodné produkty. Doma som si povedala, že chcem aj ja pomáhať ľuďom ktorí o to stoja, pretože zdravie je najväčšie bohatstvo ktoré človek má. Tak som sa zaregistrovala do finclubu a dnes som veľmi rada že môžem pomáhať iným. Ešte raz veľká vďaka finclubu. S pozdravom členka finclubu Anna
    Anna

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia