fin Fosfosercaps 90 caps.

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • Najpredávanější

Katalógové číslo: 300135

EAN: 6428300001086

Zdroj fosfatidylserínu, obľúbený medzi študentami aj seniormi

Vaša cena: 98,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Fosfosercaps bol pred 10 rokmi vyhlásený Asociáciou predajcov zdravej výživy v Helsinkách za produkt roku 2002. Krátko nato sa dostal na Slovenský trh a čoskoro sa zaradil medzi najpopulárnejšie produkty Finclubu. Predstavuje patentovaný komplex sójového lecitínu fosfatidylserínu a kyseliny fosfatidovej. Štúdie vykonané v Európe i USA naznačujú, že tieto látky môžu zlepšiť schopnosť zvládnuť stres a čeliť jeho dlhodobému vplyvu. Štatisticky patria medzi častých odberateľov tohto výživového doplnku seniori, obľúbený je medzi študentmi, žiadaný osobami v produktívnom veku, populárny medzi manažérmi a intelektuálne aktívnymi ľuďmi.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

Vážení zákazníci, vzhľadom k nariadeniu Európskej únie ES 1924/2006 nie je možné uvádzať takmer žiadne informácie. Pôvodným zámerom novej legislatívy bolo to, aby ste boli presnejšie a lepšie informovaní. Realita je iná a celá legislatíva sa posunula tam, že je klientom zabraňovaný prístup k informáciám. Pre konkrétne otázky k produktom prosím využívajte email: finclub@finclub.sk alebo sa obracajte na lekára alebo poradca Finclubu.

Parametre

Obsah účinných látok: 480 mg fosfolipidov získaných zo sóje (sója nie je geneticky upravovaná), 210 mg rastlinného oleja, 100 mg fosfatidylserínu, 100 mg kyseliny fosfatidovej
Balenie: 90 kapsúl
Dávkovanie: 1-2 kapsule denne, ráno a napoludnie pri jedle
Návod na použitie: Výrobky nie sú určené deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobrý deň, prosím Vás aké je dávkovanie pre 3.5 ročné deti s DMO? Kapsula sa ťažko delí na 2 polovice, je možné v tomto veku podávať aj 1 kapsulku denne?
Lenka S
4. 5. 2019
Dobrý deň, deťom sa podáva fin Fosfosercaps tak, že kapsula sa prepichne a obsah vytlačí do lyžice s mliekom, jogurtom alebo polievkou ( nie vodou alebo čajom, tak sa nerozpustí). Potrebujete si vyskúšať, aký je obsah 1 kapsuly a podľa toho podávať polovicu. Prepichnutú kapsulu uložte do ľadničky. Niektorí používajú aj ďalší spôsob - kapsulu uloťia do mrazničky a potom ju zamrznutú prekroja na polovicu. Skúšajte, uvidíte. 1 kapsula je pre 3,5 ročné dieťa veľká dávka, vhodná je 1/2 kapsuly. Dr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
13. 5. 2019
Budete ponukat aj lacnejšie uvedeny liek po zlave FK je aka cena ?
moni
22. 4. 2017
Koľko cholínu a inozitolu obsahuje jedna tabletka fosforecapsu?
Pavol Solanka
15. 4. 2017

Strana 1 z 2

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia