fin Fosfosercaps 90 caps.

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • Najpredávanější

Katalógové číslo: 300135

EAN: 6428300001086

Zdroj fosfatidylserínu, obľúbený medzi študentami aj seniormi

Vaša cena: 98,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Fosfosercaps bol pred 10 rokmi vyhlásený Asociáciou predajcov zdravej výživy v Helsinkách za produkt roku 2002. Krátko nato sa dostal na Slovenský trh a čoskoro sa zaradil medzi najpopulárnejšie produkty Finclubu. Predstavuje patentovaný komplex sójového lecitínu fosfatidylserínu a kyseliny fosfatidovej. Štúdie vykonané v Európe i USA naznačujú, že tieto látky môžu zlepšiť schopnosť zvládnuť stres a čeliť jeho dlhodobému vplyvu. Štatisticky patria medzi častých odberateľov tohto výživového doplnku seniori, obľúbený je medzi študentmi, žiadaný osobami v produktívnom veku, populárny medzi manažérmi a intelektuálne aktívnymi ľuďmi.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

Vážení zákazníci, vzhľadom k nariadeniu Európskej únie ES 1924/2006 nie je možné uvádzať takmer žiadne informácie. Pôvodným zámerom novej legislatívy bolo to, aby ste boli presnejšie a lepšie informovaní. Realita je iná a celá legislatíva sa posunula tam, že je klientom zabraňovaný prístup k informáciám. Pre konkrétne otázky k produktom prosím využívajte email: finclub@finclub.sk alebo sa obracajte na lekára alebo poradca Finclubu.

Parametre

Obsah účinných látok: 480 mg fosfolipidov získaných zo sóje (sója nie je geneticky upravovaná), 210 mg rastlinného oleja, 100 mg fosfatidylserínu, 100 mg kyseliny fosfatidovej
Balenie: 90 kapsúl
Dávkovanie: 1-2 kapsule denne, ráno a napoludnie pri jedle
Návod na použitie: Výrobky nie sú určené deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Pekný deň. Chcela by som sa spýtať. Je možné Fosfosercaps podávať aj dieťatku, ktoré má 1 rok? A v akých dávkach?
Katarína
21. 2. 2020
Dobry den. Chcem sa opytat na davkovanie fosfosercap pre 9 rocne - 30 kg vaziace dieta? Dakujem
Mata
30. 9. 2019
Dobrý deň, pre 9-ročné ( 30 kg ) dieťa je primeraná dávka 2 x denne obsah 1 tobolky - ráno a napoludnie. Tobolku prepichnite hrubšou ihlou a približne polovicu obsahu vytlačte do mlieka, polievky alebo jogurtu ( nie do vody alebo čaju. Tobolku odložte do chladničky a na obed to zopakujte alebo je dieťa môže prehltnúť. Najprv si vyskúšajte, aké množstvo je v jednej kapsule, postupne získate dobrý odhad. Dr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
1. 10. 2019
Dobrý deň, prosím Vás aké je dávkovanie pre 3.5 ročné deti s DMO? Kapsula sa ťažko delí na 2 polovice, je možné v tomto veku podávať aj 1 kapsulku denne?
Lenka S
4. 5. 2019

Strana 1 z 3

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia