fin Fosfosercaps 90 caps.

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • Najpredávanější

Katalógové číslo: 300135

EAN: 6428300001086

Zdroj fosfatidylserínu, obľúbený medzi študentami aj seniormi

Vaša cena: 103,50 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Fosfosercaps bol pred 10 rokmi vyhlásený Asociáciou predajcov zdravej výživy v Helsinkách za produkt roku 2002. Krátko nato sa dostal na Slovenský trh a čoskoro sa zaradil medzi najpopulárnejšie produkty Finclubu. Predstavuje patentovaný komplex sójového lecitínu fosfatidylserínu a kyseliny fosfatidovej. Štúdie vykonané v Európe i USA naznačujú, že tieto látky môžu zlepšiť schopnosť zvládnuť stres a čeliť jeho dlhodobému vplyvu. Štatisticky patria medzi častých odberateľov tohto výživového doplnku seniori, obľúbený je medzi študentmi, žiadaný osobami v produktívnom veku, populárny medzi manažérmi a intelektuálne aktívnymi ľuďmi.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

Vážení zákazníci, vzhľadom k nariadeniu Európskej únie ES 1924/2006 nie je možné uvádzať takmer žiadne informácie. Pôvodným zámerom novej legislatívy bolo to, aby ste boli presnejšie a lepšie informovaní. Realita je iná a celá legislatíva sa posunula tam, že je klientom zabraňovaný prístup k informáciám. Pre konkrétne otázky k produktom prosím využívajte email: finclub@finclub.sk alebo sa obracajte na lekára alebo poradca Finclubu.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice. 

Parametre

Zloženie: 1 kapsula: fosfolipidy získané zo sóje 480 mg, rastlinný olej (MCT olej), hovädzia želatína, glycerol (zvlhčujúca látka), oxidy železa (farbivo). NEOBSAHUJE laktózu, lepok, kvasnice a sladidlá.
Obsah účinných látok: v 2 kapsulách: fosfatidylserín 200 mg, kyselina fosfatidová 200 mg
Balenie: 90 kapsúl
Dávkovanie: 1-2 kapsule denne, ráno a napoludnie pri jedle
Návod na použitie: Výrobky nie sú určené deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobrý deň prajem prečo neponukate cenu pre klubistov ? koľlko stoji pre klubistu a koľko len pre neregistrovaneho člena bolo by to dobre či sa oplati obnovovať členstvo
Kristian
9. 8. 2021
Dobrý deň prajem, pokiaľ máte záujem o informácie ohľadom registrácie následných nákupovćh registrovaných členov Finclubu kontaktujte naše distribučné centrá https://www.finclub.sk/distribucne-centra/ prípadne zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 113 114. Veľmi radi zodpovieme všetky Vaše otázky. Finclub
Finclub
11. 8. 2021
Dobre rano, mozem uz 2,5 rocnemu dietatu davat Fosfosercaps 1 tabletu denne? Vyliat obsah kapsule na lyzicku a dat zapit cajom, ci vyliat obsah kapsule do troska caju a dat pit dietatu, co je lepsie?
Martina
13. 4. 2021
Dobry den. Nase dvojicky maju podla vsetkeho oneskoreny vyvyn reci. Maju 3 roky a nerozpravaju uplne nič a majú problem s porozumenim reči. Je tento produkt pre nich prospešný?
Barbora
18. 9. 2020

Strana 1 z 4

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 30 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia