fin Fosfosercaps 90 caps.

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • Najpredávanější

Katalógové číslo: 300135

EAN: 6428300001086

Zdroj fosfatidylserínu, obľúbený medzi študentami aj seniormi

Vaša cena: 98,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Fosfosercaps bol pred 10 rokmi vyhlásený Asociáciou predajcov zdravej výživy v Helsinkách za produkt roku 2002. Krátko nato sa dostal na Slovenský trh a čoskoro sa zaradil medzi najpopulárnejšie produkty Finclubu. Predstavuje patentovaný komplex sójového lecitínu fosfatidylserínu a kyseliny fosfatidovej. Štúdie vykonané v Európe i USA naznačujú, že tieto látky môžu zlepšiť schopnosť zvládnuť stres a čeliť jeho dlhodobému vplyvu. Štatisticky patria medzi častých odberateľov tohto výživového doplnku seniori, obľúbený je medzi študentmi, žiadaný osobami v produktívnom veku, populárny medzi manažérmi a intelektuálne aktívnymi ľuďmi.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

Vážení zákazníci, vzhľadom k nariadeniu Európskej únie ES 1924/2006 nie je možné uvádzať takmer žiadne informácie. Pôvodným zámerom novej legislatívy bolo to, aby ste boli presnejšie a lepšie informovaní. Realita je iná a celá legislatíva sa posunula tam, že je klientom zabraňovaný prístup k informáciám. Pre konkrétne otázky k produktom prosím využívajte email: finclub@finclub.sk alebo sa obracajte na lekára alebo poradca Finclubu.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice. 

Parametre

Obsah účinných látok: 480 mg fosfolipidov získaných zo sóje (sója nie je geneticky upravovaná), 210 mg rastlinného oleja, 100 mg fosfatidylserínu, 100 mg kyseliny fosfatidovej
Balenie: 90 kapsúl
Dávkovanie: 1-2 kapsule denne, ráno a napoludnie pri jedle
Návod na použitie: Výrobky nie sú určené deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobre rano, mozem uz 2,5 rocnemu dietatu davat Fosfosercaps 1 tabletu denne? Vyliat obsah kapsule na lyzicku a dat zapit cajom, ci vyliat obsah kapsule do troska caju a dat pit dietatu, co je lepsie?
Martina
13. 4. 2021
Dobry den. Nase dvojicky maju podla vsetkeho oneskoreny vyvyn reci. Maju 3 roky a nerozpravaju uplne nič a majú problem s porozumenim reči. Je tento produkt pre nich prospešný?
Barbora
18. 9. 2020
Dobrý deň. fin FOSFOSERCAPS je prospešný aj pre oneskorený vývoj reči. 3- ročným dvojčatám odporúčam podávať 1/2 kapsuly ráno - kapsulu prepichnúť hrubšou ihlou a po polovičke obsahu vytlačiť do lyžice s mliekom, jogurtom alebo polievkou ( tekutiny musí obsahovať tuk ). Chce to trochu cvik, rozdeliť obsah kapsuly rovnomerne, ale časom nadobudnete prax. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
30. 9. 2020
Pekný deň. Chcela by som sa spýtať. Je možné Fosfosercaps podávať aj dieťatku, ktoré má 1 rok? A v akých dávkach?
Katarína
21. 2. 2020

Strana 1 z 3

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia