fin Ferrotabs

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300935

EAN: 6428300002229

Železo z rastlinných zdrojov

Vaša cena: 17,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Ferrotabs obsahuje obsahuje železo, zinok, meď a vitamín C.

S nízkou hladinou železa sa často stretávame u žien, dospievajúcich dievčat, športovcov alebo rekonvalescentov, pritom je tento prvok veľmi dôležitý - ovplyvňuje tvorbu červených krviniek a hemoglobínu, podporuje prenos kyslíka v tele.

Zinok pôsobí ako antioxidant ochraňujúci bunky pred voľnými radikálmi, je užitočný pre normálnu funkciu imunitného systému.

Meď podporuje transport železa v tele, prispieva k udržaniu dobrého stavu spojivového tkaniva.

Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa, pomáha bojovať s únavou.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

Parametre

Zloženie: 1 tabl .:protihrudkujúce látky: mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý; prášok z čerešne aceroly 86 mg, fumarát železnatý, extrakt zo šupiek hrozna 20 mg, citrát zinočnatý, prášok z čiernych ríbezlí 10 mg, citrát meďnatý
Obsah účinných látok: Obsah účinných látok: v 1 tabl. (% ODD): vit. C 20 mg (25%), železo 18 mg(129%), zinok 5 mg (50%), meď 1 mg (100%).
Balenie: 120 tabliet
Dávkovanie: 1 tableta denne, ráno, počas alebo po jedle
Návod na použitie: Schválené antidopingovým výborom ČR. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobrý deň, užívam Ferrotabs a VitaBtabs kvôli nedostatku železa a B6. Už druhý deň mám šedý až čierny povlak na jazyku. Môže to byť z týchto tabliet /prehĺtam ich, necmúľam/, alebo mám nejakú inú diagnózu, chorobu? Ďakujem
Silvia
4. 6. 2019
Dobrý deň, sivý až čierny povlak na jazyku by nemal byť dôsledkom užívania fin Ferrotabs, ak je zdravý tráviaci systém. Tmavý povlak na jazyku môže mať niekoľko príčin: - niektoré potraviny - prekyslenie - acidóza organizmu ( stres, nadmerné cvičenie, sýtené nápoje, sladkosti ) - chorobné zmeny c zažívacom systéme - žlčník, pankreas, črevá - infekcia spôsobená hubami - tzv. "chromogénne huby" - porucha metabolizmu medi Ak sa povlak po niekoľkých dňoch stratí, bol to len prechodný stav, najskôr prekyslenie organizmu. Ak povlak pretrváva, potrebujete lekárske vyšetrenie. Dr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
6. 6. 2019
Dobrý deň, užívam kvôli nedostatku železa cca mesiac pri raňajkách, avšak posledný týždeň mi je po užití tablety ťažko na žalúdku, po niekoľkých desiatkach minút táto nevoľnosť prejde. Je takáto reakcia normálna?
Radka
24. 3. 2019
Dobrý deň, doteraz som sa s takou reakciu pri užívaní Ferrotabsu nestretla, ale každý človek je iný a jeho organizmus môže reagovať nezvyčajne. Doporučujem vynechať užívanie na dobu 1 týždňa a potom pokračovať tak, že tabletu rozdrvíte dvomi lyžicami, pridáte trocha teplej tekutiny - napr. čaj a zapijete niekoľkými dúškami teplého čaju. Nevoľnosť pociťujete pravdepodobne do tej doby, kým sa Vám tableta v žalúdku rozpustí. Dr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
26. 3. 2019

Strana 1 z 3

Recenzie

  • Dobrý deň, pri diagnostikovanej anémií (hodnota 4) je tiež denná dávka 1 tbl? Všimla som si, že jedna tbl.obsahuje 18 mg železa. Z predpísaných liekov od lekára mám žalúdočné a tráviace problémy a som vždy unavená a slabá.
    Zoja
  • ferrotabs sm uzivala v tehotenstve aj po. spolu s bečkom od finclubu. pomohlo mi to aj pri raste vlasov. mozem len odporucit. super produktík!
    zuzana

Podobné produkty

fin Ferrofortis B

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 19,00 €

Železo v "tekutej" forme

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia