fin Evocaps

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300957

EAN: 6428300093111

Krásne vlasy aj pokožka

Vaša cena: 39,50 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Evocaps obsahuje rastlinné oleje (z ľaničníka siateho, zo semena gréckej pískavice, sójový a ľanový olej) a vybrané vitamíny a minerály, ktoré majú pozitívny vplyv na stav vlasov, nechtov, pokožky a sú užitočné pre celkovú pohodu organizmu.

Ľaničník  siaty (Camelina sativa) je zdrojom omega- 3, omega-6 a omega-9 mastných kyselín, ktoré súvisia so starostlivosťou o kardiovaskulárny systém.

Ľan siaty (Linum usitatissimum) podporuje trávenie, funkceu črevného traktu, pŕs a prostaty. Poskytuje komfort pri menopauze, je užitočný na kontrolu telesnej hmotnosti.

Grécka pískavica (Trigonella foenumgraceum) pôsobí na trávenie a chuť do jedla, ovplyvňuje normálnu hladinu glukózy a cholesterolu v krvi, podporuje metabolizmus krvných tukov, stará o imunitu a pH rovnováhu.

L-metionín - esenciálna aminokyselina, dôležitá na produkciu energie v tele, a na tvorbu nových buniek.

Vitamín B1 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k činnosti nervovej sústavy i srdca.

• metabolizmus - látková premena (súborenzýmových reakcií, pri ktorých dochádza k premene látok a energií)

• energetický metabolizmus - reakcie, ktoré vedú k uvoľneniu energie obsiahnutej v živinách

Vitamín B2 prispieva k činnosti nervovej sústavy, k starostlivosti o stav slizníc, pokožky, zraku a červených krviniek, k metabolizmu železa, k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín B3 (niacín) prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k činnosti nervovej sústavy, k udržaniu normálneho stavu slizníc a pokožky, k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín B5 (kyselina pantoténová) prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k mentálnej činnosti, k zníženiu miery únavy.

Vitamín B6 prispieva k metabolizmu bielkovín, glykogénu a homocysteínu, k normálnej psychickej a nervovej činnosti, k tvorbe červených krviniek, k funkcii imunitného systému, k regulácii hormonálnej aktivity a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín B12 prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnemu metabolizmu homocysteínu a energetickému metabolizmu, k psychickej činnosti, k funkcii imunitného systému, k tvorbe červených krviniek, k zníženiu miery únavy a vyčerpania, podieľa sa na procese delenia buniek.

Vitamín D je potrebný pre rast a vývoj kostí u detí, prispieva k normálnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, stará sa o imunitu, o stav kostí, svalov, zubov.

Vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom.

Zinok pôsobí ako antioxidant, prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov a pokožky. Stará o zrak, imunitu. Má kladný vplyv na rozpoznávacie funkcie, na plodnosť a reprodukciu, na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Železo kladne ovplyvňuje tvorbu červených krviniek a hemoglobínu, podporuje prenos kyslíka v tele, prispieva k správnym kognitívnym funkciám. Stará sa o imunitný systém, prispieva ku zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice. 

Parametre

Obsah účinných látok: 300 mg oleja z ľaničníka siateho; 216 mg oleja zo sójových bôbov; 150 mg ľanového oleja; 100 mg oleja zo semena gréckej pískavice; 100 mg L-metionínu; 1,4 mg vit. B1; 1,6 mg vit. B2; 18 mg vit. B3; 4 mg vit. B5; 2,2 mg vit. B6; 3 mg vit. B12; 60 mikrogramov biotínu; 10 mg vit. E; 10 mikrogramov vit. D3; 7,5 mg zinku; 2 mg železa
Balenie: 56 kapsúl
Dávkovanie: 1 kapsula denne, najlepšie s jedlom
Návod na použitie: Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobrý deň, môžem tento výrobok užívať počas liečby warfarínom? (dlhodobá liečba po hlbokej žilovej trombóze, stabilizované 10 rokov)
Daniela
2. 4. 2024
Dobrý deň, o užívaní Evocapsu počas liečby Warfarínom sa poraďte s Vaším lekárom. Vo všeobecnosti sa neodporúča užívať počas užívania Warfarínu žiadne doplnky výživy bez súhlasu ošetrujúceho lekára. MUDR. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
7. 4. 2024
Dobrý deň, prosím kolko balení treba vyuzívat,aby bolo vidno výsledok? Pomáha prípravok aj na lupiny,a chorsu pokozku hlavy,aj u deti ? Ďakujem
Bea
16. 10. 2023
Dobrý deň, Väčšinou už po 1 balení užívania Evocapsu je viditeľný výsledok - rast vlasov a ich zlepšená kvalita. Vždy je to však individuálne, niekedy sú potrebné 2 balenia alebo opakované užívanie 2 - 3 x ročne. Prípravok nelieči lupiny ani chorú pokožku hlavy a nie je vhodný pre deti. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
9. 11. 2023

Strana 1 z 2

Recenzie

  • Tento doplnok užívam opakovane 3 - 4 krát do roka.Vlasy mi úplne prestali vypadávať, nelámu sa, sú pevnejšie a rýchlo rastú - jednoducho :výživa pre vlasy- korunu krásy.
    Jaroslava Mihalovičová
  • Najlepsie tablety na vlasy ake poznam, proti vypadavaniu pocas dojcenia su pre mna nr.1 uzivala som po troch detoch a vzdy mi velmi pomohli a potom na udrzanie zuz len fintabs pro, vlasky su krasne leskle pevne prestali vypadavat a rychlejsie rastu,som velmi spokojna
    lucy

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 30 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia