fin Detoxis

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300151

EAN: 6428300092428

9 bylín s horčíkom a inulínom, dokonalá detoxikácia organizmu

Vaša cena: 30,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Detoxis obsahuje deväť bylinných výťažkov, ktoré priaznivo ovplyvňujú trávenie, činnosť pečene, žlčníka a obličiek. Podporujú detoxikáciu organizmu, sú vhodné v rámci očistných kúr. Prípravok je obohatený o horčík a vitamín B5, predstavuje zmes výťažkov z týchto bylín a rastlín: granátové jablko, listy zeleného čaju, breza previsnutá, artičok, túžobník brestový, fialka trojfarebná, púpava lekárska, lopúch väčší a chaluha bublinatá.

Horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k elektrolytickej rovnováhe, k energetickému metabolizmu, k činnosti nervovej sústavy a svalov, k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov.

Vitamín B5 (kyselina pantoténová) prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k mentálnej činnosti, k zníženiu miery únavy.

Inulín - druh rozpustnej vlákniny, je živnou pôdou pre prospešné črevné baktérie, môže prispieť k správnemu tráveniu, odporúča sa v rámci starostlivosti o črevnú flóru.

Listy zeleného čaju podporujú normálnu funkciu močových ciest a obličiek, prispievajú k fyzickej a psychickej stimulácii. Podieľa sa na termogenézu (energetický výdaj), na kontrole telesnej hmotnosti.

Breza previsnutá prispieva k normálnemu tráveniu, na detoxikáciu, stará o funkciu obličiek a močových ciest, podporuje prirodzenú obranyschopnosť, normálny stav kĺbov, optimálnu hladinu cholesterolu.

Artičok je antioxidant. Prispieva k normálnej funkcii obličiek a močových ciest, k činnosti srdca, podporuje prečistenie, trávenie, funkcie čriev a pečene. Podieľa sa na kontrole telesnej hmotnosti a krvných tukov.

Túžobník brestový podporuje vylučovanie vody z organizmu, osviežuje telo, stará sa o psychiku, relaxáciu, spánok. Priaznivo pôsobí na funkciu močových ciest, dýchacieho systému a srdca. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť.

Fialka trojfarebná podporuje normálne trávenie, funkciu dýchacieho systému, stará sa o pokožku.

Púpava lekárska podporuje normálnu činnosť žalúdka, pečene, močovej sústavy. Pozitívne ovplyvňuje trávenie, je vhodná na detoxikáciu. Vykazuje antioxidačné pôsobenie, je užitočná v boji so zápalmi.

Lopúch väčší má vplyv na prečistenie krvi, na vylučovanie vody z organizmu. Podporuje normálnu funkciu horných ciest dýchacích, trávenie, dobrý stav pokožky, kĺbov i chrupaviek, ovplyvňuje hladinu glukózy v krvi.

Chaluha bublinatá pôsobí ako antioxidant, podporuje imunitu, má vplyv na normálne trávenie a telesnú hmotnosť (navodzuje pocit sýtosti). Priaznivo ovplyvňuje hormonálny systém (antiestrogénne), činnosť štítnej žľazy (podieľa sa na produkcii hormónov).

Neobsahuje laktózu, glutén ani kvasnice. 

Výživový doplnok vjodný aj pre vegánov.

 

Parametre

Obsah účinných látok: V 15 ml je: koncentrát z granátového jablka (Punica granatum), inulín, glycerol (sladidlo), fruktooligosacharidy, listy zeleného čaju (Camelia sinensis), breza biela (Betula pendula), artičok (Cynara scolymus), túžobník brestový (Filipendula ulmaria), fialka trojfarebná (Viola tricolor), púpava lekárska (Taraxacum officinalis), lopúch väčší (Arctium lappa), chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus), horčík 60 mg, vitamín B5 4 mg.
Balenie: 250 ml
Dávkovanie: 15 ml v priebehu dňa, (naliať odporúčané množstvo do pohára vody a piť počas dňa)
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobrý deň, môžem užívať fin Detoxis a fin fosfocaps ak sa liečim na vysoký krvný tlak? Vopred ďakujem za odpoveď. S pozdravom Halulová
Lenka Halulová
3. 2. 2023
Dobry den, zaujima má ci sa detoxis používa naraz s chloretabs. Alebo stačí na očistenú kúru detoxis. Ďakujem
Miska
8. 12. 2020
Dobrý deň, fin Detoxis je vhodný na rýchlu 3- 4 týždňovú detoxikáciu organizmu a tým posilnenie funkcie dôležitých orgánov. fin Chloretabs detoxikuje medzibunkové priestory v orgánoch hĺbkovo a intenzívnejšie, na dosiahnutie optimálneko účinku je potrebná aspoň 3 mesačná kúra. Výber vhodného prípravku závisí od toho, z akého dôvodu chcete detoxikovať organizmus. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
15. 12. 2020
Dobrý deň. Ako dlho sa môže detoxis používať? Dávku 250 ml som užila. Ďakujem za odpoveď. Kollárová
Katarína Kollárová
23. 5. 2020

Strana 1 z 3

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Podobné produkty

fin Chloretabs (290 tbl)

  • Najpredávanější
  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 43,00 €

Obsahuje sladkovodnú riasu Chlorella pyrenoidosa

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 30 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia