fin Colostrum

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 200020

100% kozie kolostrum – každodenná podpora imunitného systému

Vaša cena: 72,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Colostrum obsahuje kozie mledzivo, ktoré je bohatým zdrojom mnohých zdraviu prospešných látok. Kolostrum nie je možné vyrobiť chemickou či syntetickou cestou - je jedinečné, nenahraditeľné a nenapodobiteľné.

Táto unikátna tekutina je vylučovaná samicami bezprostredne po pôrode mláďaťa, odoberá sa  len také množstvo, ktoré mláďatku nechýba (akonáhle sa kozľa napije, zvyšná časť kolostra je oddojená a spracovaná).

Kolostrum obsahuje vysoké množstvo rôznych látok: aminokyseliny, imunitné faktory (laktoferín, cytokíny, oligosacharidy, imunoglobulíny), rastové faktory, enzýmy, vitamíny a minerály.

Vďaka obsahu týchto zložiek je súčasťou starostlivosti o imunitný systém, o črevnú flóru a celkovú vitalitu, je užitočné počas rekonvalescencie a regenerácie, vhodné pre všetky vekové kategórie, obľúbené medzi športovcami.

Farmy, z ktorých je kolostrum získaný, chovajú zvieratá tradičným spôsobom so zárukou kvalitného prostredia a prístupu. Jedná sa o slovenské a české ekologické farmy s minimálnou technizácie a chemizácie a malým počtom zvierat. Zvieratá sú starostlivo vyberané a kontrolovaná, je im umožnené, aby sa pásli a žila, ako je im prirodzené. Výrobný proces je patentovaný a garantuje maximálne možné zachovanie pôvodných aktívnych látok.

Nevystavujte nadmernému teplu ani priamemu slnečnému žiareniu. Po otvorení skladujte uzatvorenú dózu v chladničke.

Neobsahuje glutén, sladidlá ani kvasnice.

 

Parametre

Obsah účinných látok: v 2 kapsuliach:500 mg 100% kozieho kolostra, HPMC kapsule (čisto rastlinný obal kapsule) Výživový doplnok nie je určený deťom do 3 rokov.
Balenie: 60 kapsúl
Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne (ráno a na poludnie, minimálne pol hodiny pred jedlom, zapiť tekutinou)
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Betula Pendula, s.r.o., Heršpická 813/5, 639 00 Brno

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobrý deň chcem sa spýtať že môžem užívať colostrum keď berem warfarin? Ďakujem
Eva Feketeová
19. 4. 2021
Dobrý deň prajem.odporučali nám kozi kolostrum, Mám polročného synčeka ma potvrdenú intoleranciu na kravské mlieko + tu čítam že kapsuly sú len od 3 rokov , čo nám odporúčate prosím? Dakujem za odpoved
Veronika
21. 3. 2021
Dobrý deň, kozie kolostrum neobsahuje bielkovinu kravského mlieka. Ak máte v úmysle podporiť imunitu Vášho polročného synčeka, môžete mu podávať obsah 1/2 kapsuly denne - otvoriť, vysypať do malého množstva prevarenej vychladnutej vody. Kozie kolostrum môžu užívať aj menšie deti, upozornenie na vhodnosť od 3 rokov je legislatívna záležitosť. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
29. 3. 2021
Dobry den,chcela by som sa opytat ci Sa moze ta kapsula aj rozobrat a ten prasok iba z neho prehltnut, lebo synovy to nejde nejak prehltnut v celku? Dakujem
Alexandra Beňová
6. 11. 2019

Strana 1 z 3

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Podobné produkty

fin Cow Colostrum

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 34,00 €

Kravské kolostrum

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia