fin Colostrum

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 200020

100% kozie kolostrum – každodenná podpora imunitného systému

Vaša cena: 72,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Colostrum obsahuje kozie mledzivo, ktoré je bohatým zdrojom mnohých zdraviu prospešných látok. Kolostrum nie je možné vyrobiť chemickou či syntetickou cestou - je jedinečné, nenahraditeľné a nenapodobiteľné.

Táto unikátna tekutina je vylučovaná samicami bezprostredne po pôrode mláďaťa, odoberá sa  len také množstvo, ktoré mláďatku nechýba (akonáhle sa kozľa napije, zvyšná časť kolostra je oddojená a spracovaná).

Kolostrum obsahuje vysoké množstvo rôznych látok: aminokyseliny, imunitné faktory (laktoferín, cytokíny, oligosacharidy, imunoglobulíny), rastové faktory, enzýmy, vitamíny a minerály.

Vďaka obsahu týchto zložiek je súčasťou starostlivosti o imunitný systém, o črevnú flóru a celkovú vitalitu, je užitočné počas rekonvalescencie a regenerácie, vhodné pre všetky vekové kategórie, obľúbené medzi športovcami.

Farmy, z ktorých je kolostrum získaný, chovajú zvieratá tradičným spôsobom so zárukou kvalitného prostredia a prístupu. Jedná sa o slovenské a české ekologické farmy s minimálnou technizácie a chemizácie a malým počtom zvierat. Zvieratá sú starostlivo vyberané a kontrolovaná, je im umožnené, aby sa pásli a žila, ako je im prirodzené. Výrobný proces je patentovaný a garantuje maximálne možné zachovanie pôvodných aktívnych látok.

Nevystavujte nadmernému teplu ani priamemu slnečnému žiareniu. Po otvorení skladujte uzatvorenú dózu v chladničke.

Neobsahuje glutén, sladidlá ani kvasnice.

 

Parametre

Obsah účinných látok: v 2 kapsuliach:500 mg 100% kozieho kolostra, HPMC kapsule (čisto rastlinný obal kapsule) Výživový doplnok nie je určený deťom do 3 rokov.
Balenie: 60 kapsúl
Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne (ráno a na poludnie, minimálne pol hodiny pred jedlom, zapiť tekutinou)
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Betula Pendula, s.r.o., Heršpická 813/5, 639 00 Brno

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobry den,chcela by som sa opytat ci Sa moze ta kapsula aj rozobrat a ten prasok iba z neho prehltnut, lebo synovy to nejde nejak prehltnut v celku? Dakujem
Alexandra Beňová
6. 11. 2019
Dobrý deň, na podporu imunitného systému môže pol ročné dieťa užívať fin Colostrum kozie - 1 kapsulu denne - obsah vysypať do malého množstva prevarenej vychladetej vody, pol hodiny pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle. Neobsahuje bielkovinu kravského mlieka, preto je pre malé deti vhodnejší ako kravské kolostrum. Môže sa užívať dlhodobo - až do telpejších jarných mesiacov. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
13. 11. 2019
Pekný deň. Chcem sa opýtať, je možné či toto Colostrum môže pomôcť pri psoriáze? Ďakujem.
Elena
21. 4. 2019
Dobrý deň, nemám s tým skúsenosti, neviem sa k tomu jednoznačne vyjadriť. Psoriáza nie je imunitný problém, ale genetický, podmienený poruchou detoxikáčnej aktivity obličiek a pečene. S takýmto postupom skúsenosti mám, aj keď psoriáza sa nedá vyliečiť, no dajú sa zmierniť príznaky. Postup by bol nasledovný: 3 mesiace fin CARDUMITABS 1 tabletu denne večer, ďalšie 3 mesiace fin BETUTABS 2 x 2 tablety denne - ráno a okolo 17,00 hod.,potom to zase zopakovať. Samozrejme je potrebný zvýšený príjem tekutín a pravidelná starostlivosť o pokožku. Dr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
24. 4. 2019

Strana 1 z 2

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Podobné produkty

fin Cow Colostrum

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 34,00 €

Kravské kolostrum

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia