fin Colharmonycaps

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300132

Prírodný extrakt Nutrigut®, pre pohodu tráviaceho traktu

Vaša cena: 36,50 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Colharmonycaps obsahuje prírodný extrakt Nutrigut® (zdroj zložiek Vicenin 2 a kyseliny rozmarínovej), získaný z listov Perilly frutescens. Tento patentovaný výťažok podporuje gastrointestinálnu pohodu, má kladný vplyv na trávenie, na činnosť žalúdka a čriev. Prispieva k udržaniu optimálneho pH organizmu. Podporuje pravidelnú funkciu čriev a zdravú črevnú flóru. Pomáha mierniť prejavy ako nadúvanie, pocit plnosti, plynatosť.

Nutrigut® pôsobí aj na nervovú sústavu, kedy pomáha „uvoľniť stresový žalúdok“. Je užitočný pred dovolenkou aj počas cestovania, vhodný pre seniorov, pre športovcov, odporúča sa aj mladšej generácii pri pocitoch stresu (napr. tréma zo školy).

Neobsahuje laktózu, sladidlá, glutén ani kvasnice. 

Výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky

Parametre

Obsah účinných látok: 300 mg Nutrigut® extraktu z listov Perilla frutescens obsahujúci Vicenín 2 a kyselinu rozmarínovú. Rastlinná HPMC kapsula.
Balenie: 30 kapsúl
Dávkovanie: 1 kapsula denne, ráno, s jedlom, zapiť
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Perilla frutescens je na internetových zdrojoch popisovaná ako rastlina na alergie a dýchacie problémy ako antihistaminikum. O trávení nikde ani slovo. Ako si to mám vysvetliť, že v produkte fin Colharmony caps je na trávenie?
Nadežda Chrapčiaková
1. 12. 2021
Dobrý deň, Extrakt z celých čerstvých listov Perilly frutescens obsahuje komplex všetkých látok, ktoré pôsobia ako antihistaminikum. fin Colharmonycaps je štandardizovaný na špeciálne flavonoidné frakcie a kľúčovými zložkami sú vicenin2 a kyselina rozmarínová. Vicenin2 má antispasmodický ( protikŕčový ) účinok pôsobením na svalový aj nervový systém čreva, harmonizuje črevnú pohyblivosť, má protizápalový účinok priamym potláčaním pro-zápalových cytokínov TNF-alfa, vytvára vhodné prostredie pre probiotické baktérie v čreve. Kyselina rozmarínová je prírodná kyselina, ktorá sa nachádza v rozmaríne a v rastlinách čeľade Laminacae ( hluchavkovitých ), ku ktorým patrí aj Perilla frutescens. Podporuje správne trávenie, reguluje uvoľňovanie žlče, inhibuje choroboplodné zárodky v potravinách, zmierňuje plynatosť, nadúvanie a zápchu. Kombinácia pozitívnych účinkov týchto dvoch zložiek vo fin Colharmonycapse sú potvrdené klinickými štúdiami. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
28. 1. 2022

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Podobné produkty

fin Colbalancetabs

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 17,30 €

Žuvacie tablety s tráviacimi enzýmami

fin Colenzycaps

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 41,30 €

Aby trávenie nebolo trápenie


fin Inubitabs 120 tbl.

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 21,00 €

Inulín z koreňa čakanky poteší vaše črevá

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 30 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia