fin Bi-iomare caps

 • Tip
 • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
 • Najpredávanější

Katalógové číslo: 300900

Olej zo žraločej pečene

Vaša cena: 33,00 €
 • Produkt je skladom

Popis tovaru

Bi-iomare caps obsahuje olej zo žraločej pečene. Je zdrojom látok ako alkylglyceroly, squalamín, squalén či omega-3 nenasýtené mastné kyseliny, ktoré si organizmus nedokáže vyrobiť a musí ich prijímať v potrave. Obsahuje kyselinu dokosahexaenovú (DHA) aj eikosapentaenovú (EPA), je obohatený o vitamín E.

 • vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom - tj. pred útokom voľných radikálov (majú schopnosť poškodzovať bunky a urýchľovať tak proces starnutia)
 • omega-3 nenasýtené mastné kyseliny sú súčasťou starostlivosti o srdce, mozog, zrak, sú dôležité pre ľudské zdravie a množstvo telesných funkcií

Tento dlhodobo najpopulárnejší produkt je najžiadanejší v súvislosti so starostlivosťou o imunitu. Je vhodný pre všetky vekové kategórie, obľúbený medzi pediatrami, užitočný pre osoby, ktoré ryby konzumujú len obmedzene.

Neobsahuje laktózu, lepok, kvasnice a sladidlá.

Parametre

Zloženie: olej zo žraločej pečene, hovädzia želatína, glycerín (zvlhčujúca látka), čistená voda, D-alfa tokoferol zo sóje. NEOBSAHUJE laktózu, lepok, kvasnice a sladidlá.
Obsah účinných látok: v 6 kapsulách je: olej zo žraločej pečene 1800 mg, vitamín E 10 mg, EPA + DHA 54 μg. Obal kapsule obsahuje hovädziu želatínu.
Balenie: 100 kaps./46 g.
Dávkovanie: 3x denne, 2 kapsule (ráno, na poludnie, večer, s jedlom, zapiť)
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobry den mohli by ste mi napisat odporucane davkovanie pre 4,5 r. dieta s oslabenou imunitou? Dakujem
Dada
27. 1. 2024
Dobrý deň, nedá sa mi odpovedať na Vašu odpoveď, preto píšem akoby novú otázku a reagujem na Vašu odpoveď ohľadom silno zapáchajúceho produktu: Toto je Vaša odpoveď: Dobrý deň prajeme, prosím uviedla by ste konkrétne číslo šarže produktu? Budeme kontaktovať výrobcu a dáme Vám potrebné informácie. Ďakujeme a posielam číslo šarže výrobku: 23057101 ďakujem vopred Janáková
Iveta Janáková
13. 12. 2023
Dobrý deň prajeme, výrobca nás informoval že došlo k zmene dodávateľa účinnej látky v produkte a preto môže byť aróma iná, ale len z dôvodu iného spracovania čo je samozrejme výrobné tajomstvo. Produkt je preverený a opakovane kontrolovaný a jeho zloženie a obsah účinnej látky je rovnaký takže sa nemusíte obávať o jeho kvalitu, ručí za to dodávateľ. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať radi odpovieme na všetky Vaše otázky.
Finclub
17. 12. 2023
Dobrý deň, chcem sa opýtať - už približne dva roky dávam dcére (teraz 5r) fin bi-iomare caps 1-3x denne. Kým bola menšia, tobolky som jej rozpichovala a vytláčala len olejček, momentálne dokáže zjesť celú tobolku ale nechce ju prehltnúť, preto ju rozhryzie. 1. decembra 2023 mi prišlo nové balenie a týmto sa chcem opýtať - má olejček v tobolke veľmi dôrazne zapáchať po rybách? pretože sme spotrebovali už asi 20 balení a olej ani v jednom z nich nezapáchal. V pohode ho zjedla na lyzičke alebo tobolku rozrýzla - toto nové balenie zapácha tak veľmi, že ju neustále naťahuje na zvracanie, prehltnúť tobolku ale stále odmieta. Preto sa chcem opýtať, či sme doteraz 2 roky kupovali nejakú napodobeninu bez účinnej látky alebo máme práve teraz prvýkrát nejaký nepodarok? ďakujem vopred za odpoveď. Iva
Iveta Janáková
8. 12. 2023

Strana 1 z 4

Recenzie

  Neboli nájdené žiadne recenzie.

Podobné produkty

fin Bi-iomaxin caps

 • Najpredávanější
 • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
 • 27,00 €

Omega-3 nenasýtené mastné kyseliny – zdroj zdravia a dobrej imunity

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 30 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia