fin Balancegluko caps

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300143

Pozitívny vplyv na krvný cukor.

Vaša cena: 27,50 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Tropická lianovitá drevina Gymnema lesná rastie v strednej a južnej Indii a predstavuje podpornú pomoc z prírody nielen pre osoby bojujúce so zvýšenou hladinou glukózy.

Hinduistický názov "gurmar" znamená v preklade "ničiteľ cukru" a indickej prírodné liečiteľstvo už cez 2000 rokov využíva Gymnemu na mnohé zdravotné problémy.

Z mnohých účinných látok sú najdôležitejšie kyselina gymnemová a gurmarín. Tá prvá pomáha regulovať hladinu krvného cukru a je užitočná pre diabetikov. Druhá zložka pomáha tlmiť vnímanie chuťových pohárikov pre sladké a horké, čo oceňujú najmä ľudia s nadváhou.

Gymnema pozitívne ovplyvňuje metabolizmus glukózy, prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi. Pomáha regulovať chuť jesť, je nápomocná pri kontrole telesnej hmotnosti. Má kladný vplyv na metabolizmus tukov, podporuje tak udržanie správnej hladiny krvných tukov.

Štúdie ukazujú, že u zdravých jedincov Gymnema neznižuje normálnu hladinu cukru ani nespôsobuje hypoglykémiu. Pomáha tiež znížiť chuť do jedla - v testoch ľudia užívajúci výťažok z Gymnema konzumovali oproti kontrolnej skupine menej sladkých nápojov a jedál.

Obal kapsule obsahuje hovädziu želatínu. 

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice. Nie je určený deťom do 3 rokov, adolescentom, tehotným a dojčiacim ženám.

Parametre

Obsah účinných látok: V 2 kapsulách je: extrakt z Gymnema lesná (Gymnema sylvestre) 800 mg (kyselina gymnemová 200 mg)
Balenie: 60 kapsúl
Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne (po jedle, zapiť)
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Diskusia o produkte

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať na produkt fin Balancegluko caps. Je vhodné ho užívať aj pri normálnej hladine cukru v krvi ? Pre aké osoby je tento produkt určený? Vopred ďakujem za odpoveď S pozdravom
Barbora
2. 1. 2022
Dobrý deň, fin balancegluko caps pomáha regulovať hladinu krvného cukru a je užitočná pre diabetikov. Pomáha tlmiť vnímanie chuťových pohárikov pre sladké a horké. Pomáha regulovať chuť jesť, je nápomocná pri kontrole telesnej hmotnosti.. Má kladný vplyv na metabolizmus tukov, podporuje tak udržanie správnej hodnoty krvných tukov. Môže sa teda užívať aj pri normálnej hladine cukru v krvi. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
10. 1. 2022

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Podobné produkty

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 30 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia