Spustili sme nový web!

Spustili sme nový web!

Vážení finclubáci,
dovoľte, aby sme Vám ešte raz popriali do Nového roku 2015 všetko dobré. Hlavne veľa zdravia, šťastia, rodinnej a pracovnej pohody. 

Každý z nás sme si určite dali nejaké to predsavzatie, ktoré by sme si v tomto roku chceli splniť. Aj my si každý rok dávame jedno, a to aby sme Vám priniesli opäť niečo, čo Vám zjednoduší a uľahčí život a zároveň pomôže na ceste ku zdraviu a osobnému úspechu.

Dnešný život sa vyvíja stále rýchlejšie, a to vo všetkých smeroch. Nové technológie prichádzajú na svet tak, že ich niekedy nestačíme ani registrovať. Stáva sa, že sa v škole v prvom ročníku učíme o niečom, čo je pri ukončení štúdia už zastarané. Zdalo by sa Vám pred pár rokmi možné, že v mobiloch budeme sledovať televízne programy? Alebo že ich prostredníctvom budeme nakupovať? Pritom dnes je to samozrejmosťou ... Štatistiky ukazujú, že ľudia ustupujú od stolových počítačov a čoraz viac sa pripájajú cez mobilné prístroje. Presné čísla hovoria o tom, že 3/4 internetových užívateľov používa tablety a mobily miesto PC.

Aj Finclub ide s dobou! Dnešným dňom by sme Vám preto radi predstavili naše nové webstránky, pripravené v novom, čistom dizajne. Stránky sa automaticky prispôsobujú prístroju, z ktorého sa na ne pripojíte. Inak budú vyzerať na Vašom mobile, tablete, inak na notebooku alebo stolnom počítači. Vždy budete mať po ruke (alebo prste) tie najdôležitejšie tlačidlá, ktoré Vás dovedú k informáciám, ktoré momentálne budete potrebovať.

Vaše prihlasovacie mená a heslá boli prevedené zo starých stránok. Prihlasovacie mená a heslá zostávajú rovnaké ako na starých stránkach. Overiť prihlásenie si môžete kliknutím na tento odkaz www.finclub.sk/prihlasenie/.

Okrem prispôsobivého vzhľadu sme pre Vás pripravili aj plno noviniek. Informácie, ktoré Vám pomôžu:

  • Vysvetliť svojim zákazníkom, prečo si vybrať práve Finclub
  • Vďaka interaktívnemu radcovi nájsť produkt, ktorý je vhodný pre Váš problém
  • Ukázať, ako naša firma vznikla a čo za tých viac ako 20 rokov na trhu dokázala
  • Predstaviť našich zahraničných dodávateľov
  • Vysvetliť kúzlo MLM biznisu
  • Poradiť, kde nájsť naše distribučné centrá + kedy a aké sa na nich budú konať podujatia

Dňom spustenia nových stránok to samozrejme nekončí. Naopak, je to začiatok a pre nás veľká výzva. Priebežne totiž budeme pridávať ďalšie a ďalšie novinky, ktoré - ako sme sľúbili - uľahčia Vašu orientáciu a pomôžu Vám v rýchlejšom dosiahnutí Vašich úspechov s Finclubom. Máte sa naozaj na čo tešiť, pretože aj my sami sa veľmi tešíme.

Prajeme Vám veľa úspechov!

Váš Finclub

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia