Premiestnite sa s nami v čase a vychutnajte si trochu úžasnej atmosféry

Premiestnite sa s nami v čase a vychutnajte si trochu úžasnej atmosféry

Medzinárodná Finkonferencia 2016

Vážení a milí FINCLUBÁCI!

Mnohí z Vás ste prežili sobotný deň 16. apríla vo "FINCLUBÁCKOM DUCHU" a zúčastnili sa tohtoročnej Medzinárodnej FINKONFERENCIE. Tentoraz prebehla v reprezentatívnych priestoroch Vysokej školy banskej v Ostrave.

Prišlo Vás viac ako 500 - čo je veľmi milé! Teší nás záujem o nové produkty aj o aktuality z finclubáckeho sveta. Dorazili obchodní partneri aj členovia, bolo prítomných aj niekoľko desiatok lekárov z Českej republiky, zo Slovenska i Poľska. Nechýbali ani naši milí fínski partneri - pán Arno Latvus, majiteľ a generálny riaditeľ spoločnosti Hankintatukku Oy, exportný riaditeľ pán Matti Kaarlas a exportná manažérka pani Hanne Rönkkö.

S pútavými prednáškami sa predstavili členovia Lekárskeho grémia - z ČR MUDr. Jiří Matuška a Mgr. Martin Forejt, Ph.D., z Poľska dr. Antoni Kania. Prezentovali sa tieto nové produkty: s cholesterolom bojujúci, o cievy a mozog sa starajúci krilový olej (VITAKRILCAPS), mladosť a vitalitu udržujúci KARNOSITABS či nervy upokojujúci a energiu poskytujúci VITAB12TABS.

Nechýbal ani chutný raut, alebo kultúrne spestrenie v podobe živých sôch a dynamické akrobacie na závesných šáloch. Celé toto dianie snímali tri televízne tímy.

Každý účastník dostal zľavový kupón - ktorý určite nezabudnite čo najskôr uplatniť! Vy ostatní využite ďalšie aprílové akcie, najmä nižšiu cenu menovaných noviniek, ktorú Vám tento mesiac ponúkame.

Ešte raz veľká VĎAKA všetkým tým, ktorí si v sobotu urobili čas a spoločne vytvorili príjemnú a nezabudnuteľnú atmosféru Finkonferencie. Pre všetkých ostatných nech je táto akcia inšpiráciou pre budúcnosť. Váš FINCLUB

 

Reportáž IFK TV

 

Fotogaléria (klikni)

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia