fin Lycoforscaps - nový

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300964

EAN: 6428359992519

Lykopén z paradajok, ako silný antioxidant

Vaša cena: 33,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Lycoforscaps obsahuje lykopén - karotenoid získaný zo špeciálne šľachtenej odrody paradajok HLLS. Je ľudským organizmom ľahko prijímaný a znášaný, nespôsobuje vznik alergickej reakcie ako pri konzumácii celých paradajok. Pre zaujímavosť - ¼ kg pyré z rozvarených paradajok je zdrojom asi 5 mg lykopénu, čo je množstvo, ktoré je obsiahnuté v jednej kapsule produktu Lycoforscaps. Európski odborníci vedú diskusie o tom, či schváliť tvrdenie, že lykopén funguje ako anti-oxidant bojujúci s voľnými radikálmi.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Parametre

Obsah účinných látok: 1 kapsula: lykopén 5 mg, mikrokryštalická celulóza (protihrudkujúca látka), hovädzia želatína, titánová beloba (farbivo).
Balenie: 60 kapsúl
Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne, pred alebo medzi jedlami
Návod na použitie: Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Neboli nájdené žiadne komentáre.

Recenzie

  • Je to super.
    Karel
  • Rada by som sa s Vami podelila o moje skúsenosti z finclubu a to ako mi veľmi pomohol Lycoforscaps. Keď som mala 40 rokov zistili mi myom na maternici, ktorý mal tendenciu rásť. Pani doktorka prikázala chodiť na pravidelné kontroly, čiže myom sledovať. Bola som na kontrole po pol roku a myom mal už 3,2 cm. Mala som poslednú šancu a to kontrola o 3 mesiace. Keď sa myom opäť zväčší musia odstrániť aj maternicu. Bola som zúfalá. S touto správou som sa zdôverila kamarátke a ona mi v tej chvíli ponúkla lycoforscaps. Povedala som si že to skúsim, veď nič nemôžem stratiť. Tak som si kúpila 2 krabičky Lycoforcapsu a prvý mesiac som užívala po 2 kapsuly denne potom ďalšie dva mesiace 1 kapsulu denne. Po doužívaní som zavítala na kontrolu k svojej gynekologičke. Ona s úžasom pozerala na monitor keď mi robila sono maternice. Ja som nevedela prečo až sa ma spýtala: „pani Anna a Vy čo ste robili?“ Ja som nevedela či to je zlá správa alebo dobrá až mi vlastne oznámila, že za tie 3 mesiace sa mi myom zmenšil o 9 mm čím som vlastne utiekla z operačného stola a tým som vyhrala. Úžasné - za to vďačím Lycofoscapsu čo som vlastne nakoniec aj p.doktorke povedala. Ona mi vlastne sama na moje počudovanie povedala, že som si vybrala správu cestu tým, že som sa dala na prírodné produkty. Doma som si povedala, že chcem aj ja pomáhať ľuďom ktorí o to stoja, pretože zdravie je najväčšie bohatstvo ktoré človek má. Tak som sa zaregistrovala do finclubu a dnes som veľmi rada že môžem pomáhať iným. Ešte raz veľká vďaka finclubu. S pozdravom členka finclubu Anna
    Anna

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 20 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia