fin Cardumitabs

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300983

EAN: 6428300094729

Pestrec mariánsky v tabletách

Vaša cena: 21,90 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Výživové doplnky Cardumis a Cardumitabs obsahujú výťažok z bodliaka pestreca mariánskeho, ktorého hlavnou zložkou je látka silymarín. Tabletová forma je vhodnejšia napr. pre vodičov, oproti tomu tekutý extrakt umožňuje jednoduchšie dávkovanie.

Pestrec mariánsky (Silybum marianum) podporuje zdravie pečene - prispieva k jej fungovaniu, k detoxikačnej schopnosti, ochraňuje pečeňové bunky pred škodlivým vplyvom prostredia. Prispieva k normálnej hladine cukru v krvi. Pôsobí ako antioxidant, podporuje normálnu činnosť srdca. Kladne ovplyvňuje trávenie, je užitočný pre prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu. Extrakt z pestreca je vhodný napr. po rôznych oslavách či sviatkoch (kedy mnohokrát nadmerne zaťažujeme trávenie), po užívaní antibiotík a liekov (detoxikujú sa v pečeni a narušujú črevnú flóru). Je užitočný po operáciách (operačná záťaž sa prejaví aj na zvýšenej záťaži pečene), pri poruchách výživy (napr. nadmerná konzumácia alkoholu, otravy, diéty, alebo naopak prejedanie sa).

 

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice. Vhodný pre vegetariánov. 

Parametre

Zloženie: v 1 tablete: protihrudkujúce látky: mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, stearan horečnatý; pestrec mariánsky (Silybum marianum) 200 mg.
Obsah účinných látok: v 1 tablete: 200 mg pestreca mariánskeho, ktorý obsahuje 160 mg silymarínu (zdroj 48 mg silybinu).
Balenie: 60 tbl.
Dávkovanie: 1 tableta denne (večer)
Návod na použitie: po jedle, zapiť
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Pozdravujem. Je vhodné užívať cardumitabs aj keď užívam lieky na vysoký tlak? Ďakujem.
Anna Jadrňáková
6. 8. 2023
Dobrý deň, Cardumitabs podporuje činnosť pečene, nemá vplyv na krvný tlak. Môžete ho užívať súčasne s liekmi na vysoký tlak. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
31. 8. 2023
Dobry den, poprosim info. Preco vsade je pisane uzivat rano a vy tvrdite vecer ? V letaku, mna krabicke, v kazdej reci CZ, PL, SK. A preco sa nesmie uzivat rano resp. vecer ? Aky je lekarsky dovod na urcenie rano/vecer ? Inokedy nie ... Dakujem vopred za odpoved. Jozef.
Jozef
30. 4. 2020
Dobrý deň prajem, vzhľadom na účinky pestreca na regeneráciu pečene sa odporúča užiť tento výživový doplnok večer pred spaním. V noci prebieha najintenzívnejšia regenerácia pečene. Samozrejme je to len odporučenie.
Finclub
30. 4. 2020

Strana 1 z 2

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Podobné produkty

fin Cardumis

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 19,70 €

Pestrec mariánsky sa postará o vašu pečeň 

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 30 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia