fin Candimis

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • Najpredávanější

Katalógové číslo: 300117

EAN: 6428300004186

Kvasinky a plesne pozor!

Vaša cena: 23,50 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Candicaps a Candimis obsahujú olej z oregana, ktorého hlavnou zložkou je éterický olejček obsahujúci veľmi hodnotný karvakrol. Fľaštička s pipetou umožňuje ľahké dávkovanie. Kapsulovaná forma je žiadaná najmä citlivejšími jedincami alebo mladšou generáciou. Origanum vulgare pôsobí ako prírodný antioxidant, prispieva k normálnej činnosti žlčníka a pečene, má pozitívny vplyv na trávenie. Podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému, je súčasťou starostlivosti o krvný tlak, o horné dýchacie cesty a imunitu. Odporúča sa pri premnožení kvasiniek a plesní, ktoré sa môžu objaviť napr. po užívaní antibiotík.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice. 

Parametre

Obsah účinných látok: 30% esenciálneho oleja z Origanum vulgare (80% Carvacrolu), 70% za studena lisovaného olivového oleja.
Balenie: 10 ml (fľaštička s pipetou)
Dávkovanie: 2 kvapky 2x denne, nakvapkať na lyžičku s vodou, džúsom, jogurtom
Návod na použitie: Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám, nie je vhodná aplikácia produktu do očí.Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobrý deň dva mesiace dozadu mi zistili chlamýdie a mykoplazmy. Brala som mesiac antibiotiká. Teraz dva mesiace po cca, znova cítim akoby sa mi vrátili mykoplazmy a chlamýdie. Je aj na toto oreganovy olej vhodný? Ďakujem
Veronika
3. 4. 2023
Dobrý deň,na prírodnú liečbu atypických baktérií , ku ktorým patria mykoplazmy a chlamýdie je vhodný prípravok fin ANTIBI 2 x 7,5 ml - využívať 2 balenia, ďalšie 2 mesiace užívať oreganový olej kvapky alebo kapsuly. Súčasne je nutné podporiť imunitný systém - pri atypických baktériách fin MYCELCAPS 3 x 1 kapsulu po dobu aspoň 6 mesiacov a súčasne probiotiká fin Probi8caps 1 - 2 x 1 kapsulu. Liečba je dlhodobá, úplné vyliečenie nastáva až po 6 - 12 mesiacoch. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
11. 4. 2023
Dobrý deň môže to používať dcérka?Ma 5 rokov.
Františka
5. 11. 2021
Dobry den,prosim moze pomoct candimis olej pri lokalnom aj celkovom pouziti pri plesni nechtu? Dakujem za odpoved.9
Silvia Kissová
25. 4. 2021

Strana 1 z 12

Recenzie

  • Candicasp vyuzivam pravidelne. Je fantasticky uz pri prvych priznakoch chripky, pri angine je k nezaplateniu. Manzel mal pred dvomi rokmi anginu 5 x. Nakoniec som sa rozhodla podat candimis 4x denne, biiolicaps 3x1, a biomare 3x3 denne. Angina sa vobec nestihla rozvinut pri tomto davkovani a do 5 dni bol bez ATB ako ryba. Od vtedy nebol chory ani raz. Candimis/candicaps je tiez uzasny pri kvasinkovych chorobach, ktore nesmierne trapia zenske pohlavie. Tento produkt by mal byt v lekarnicke prvej pomoci kazdej domacnosti.
    Michaela Wheeler

Podobné produkty

fin Candicaps

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 27,50 €

Kvasinky a plesne pozor!

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 30 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia