fin Triflextabs

 • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300912

EAN: 6428300094569

Pre dobrý pocit z pohybu

Vaša cena: 51,00 €
 • Produkt je skladom

Popis tovaru

Glukosamín, chondroitín, OptiMSM®. Triflextabs obsahuje tri aktívne zložky prospešné pre funkčný kĺbový aparát - glukosamín, chondroitín sulfát a OptiMSM® (metylsulfonylmetán).

Glukosamín je rastlinného pôvodu, získava sa fermentáciou z kukurice. Je kľúčovým komponentom chrupavkových tkanív, čo je dôležité pre dobrú pohyblivosť a životnosť kĺbov.Chondroitín sulfát sa získava z morských rýb. Je dôležitou súčasťou ľudských spojivových tkanív, ktorá sa nachádza v chrupavke a kostiach. Ovplyvňuje pružnosť chrupaviek a funkcie kĺbov. OptiMSM® je organická sírna zložka, ktorá sa prirodzene nachádza v ľudskom tele, predovšetkým v kĺboch, svaloch, koži. Je jedným z hlavných stavebných látok glykozaminoglykánov, pomáha udržiavať štruktúru spojivových tkanív, je prospešná pre zdravie kĺbov. Patentovaná zložka OptiMSM® má povesť najčistejšej a najbezpečnejšej MSM na svete. Chránený viacfázový proces destilácie jej zabezpečuje 99,9% čistotu a garantuje najkvalitnejšiu konzistentné formu. Ako jediná má certifikáty GRAS, Kosher, Halal.

Prípravok sa odporúča starším ľuďom starajúcim o svoj pohybový aparát alebo aktívnym osobám, ktorých kĺby sú vystavované nadmernej záťaži. 

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice.

Parametre

Obsah účinných látok: v 1 tablete: 415 mg glukozamínu, 400 mg morského chondroitín sulfátu, 300 mg OptiMSM® (metylsulfonylmetanu).
Balenie: 90 tabliet
Dávkovanie: 1 tableta denne (ráno, po raňajkách, zapiť)
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Na klby uz davnejsie uzivam Flexigel, vo fazach cca jedno balenie za kvartal. Flexigel-pauza-Flexigel... Posledne som kupil na odporucanie znamej aj Triflex. Mam ho prisadit k Flexigelu, alebo radsej striedat? Prisadit znamena (v ramci kvartalu): Flexigel+Triflex - pauza Striedat znamena Flexigel - Triflex - pauza Ktory rozvrh odporucate ako lepsi?
Justin
9. 8. 2023
Dobrý deň, Flexigel môžete užívať súčasne s prípravkom fin Triflextabs - optimalizuje sa tým účinok prípravkov na kĺby. Podľa Vašej terminológie prisadiť: Flexigel + Triflex - pauza... MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
31. 8. 2023
Môžu tento doplnok užívať aj tehotné ?
Miroslava
9. 2. 2022
Dobrý deň, fin Triflextabs neodporúčam užívať v tehotenstve. Ak ho potrebujete zo zdravotných dôvodov, poraďte sa so svojím gynekológom. V tehotenstve sa odporúča užívať FINTABS CD, ktorý je určený pre nastávajúce mamičky. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
21. 2. 2022

Strana 1 z 2

Recenzie

  Neboli nájdené žiadne recenzie.

Podobné produkty

fin Natur Kalcitabs

 • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
 • 19,00 €

Vápnik a vitamín D2 - stará sa o kosti v každom veku

fin Flexistrong

 • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
 • 40,00 €

Zdravý pohybový aparát


fin Flexigel

 • Najpredávanější
 • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
 • 38,70 €

Šľachy, chrupavky, kĺby a kosti v kondícii

fin Vi-va HA collagen

 • Najpredávanější
 • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
 • 44,50 €

Rybí hydrolyzovaný kolagén Peptan ™ , kyselina hyalurónová a vitamín C

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 30 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia