fin Sweetacertabs 250 tbl.

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300102

EAN: 6428300001185

Prírodný vitamín C

Vaša cena: 22,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Sweetacertabs obsahuje vitamín C získaný z tropickej čerešne aceroly a čiernych ríbezlí. Je sladený fruktózou (ovocný cukor), glukózou (hroznový cukor) a sacharózou. Je veľmi chutný a dlhodobo obľúbený u mladšej i staršej generácie. Vitamín C prispieva k tvorbe kolagénu, ktorý je potrebný pre normálnu funkciu kostí, chrupaviek, zubov, ďasien, kože a krvných ciev. Má pozitívny vplyv na obranyschopnosť organizmu, prispieva k optimálnej činnosti nervovej sústavy. Podieľa sa na ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, je užitočný v boji s únavou, zvyšuje vstrebávanie železa. Je prospešný pre posilnenie organizmu.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Parametre

Obsah účinných látok: 244,8 mg prášku z čerešne aceroly, 23 mg prášku z čiernych ríbezlí (60 mg vitamínu C), 3,8 mg prírodnej malinovej arómy, 306 mg sacharózy, 88 mg fruktózy, 76,5 mg glukózy
Balenie: 250 tabliet
Dávkovanie: 1 tableta 2-5x denne, nechať rozpustiť v ústach
Návod na použitie: Výrobky nie sú určené deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobrý deň, môžem sa prosím opýtať, prečo je rozdielne odporúčané dávkovanie pre CZ, SR i PL (5/2-5/1 tbl/denne)? Ďakujem vopred
Eva
28. 1. 2017
Dobrý deň prajem,rozdielne dávkovanie je čisto len z legislatívnych dôvodov. Napriek tomu že sme súčasťou EU, Úrad verejného zdravotníctva SR povolil na slovenskej etikete dávkovanie ktoré uvádzame.
Finclub
30. 1. 2017

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Podobné produkty

fin Xyliacertabs 210 tbl.

  • Najpredávanější
  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 23,00 €

Vitamín C sladený xylitolom  

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia