fin Selenitabs multi

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300975

EAN: 6428300003219

Selén - antioxidant obohatený o vitamíny a minerály

Vaša cena: 19,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Selenitabs multi obsahuje selén, je obohatený o zinok, mangán a vitamín C. Selén prispieva k normálnej spermatogenéze (tj. k tvorbe spermií - mužských pohlavných buniek). Je užitočný pre udržanie zdravých vlasov aj nechtov. Prispieva k normálnej činnosti štítnej žľazy, priaznivo pôsobí na imunitný systém. Je súčasťou ochrany buniek pred oxidatívnym stresom - pomáha chrániť organizmus pred útokom voľných radikálov, agresívnych látok, ktoré sa vyskytujú v okolitom prostredí alebo sa vytvárajú v organizme, atakujú bunky v tele a môžu ich poškodiť. Mangán sa stará o dobrý stav kostí, napomáha tvorbe spojivových tkanív. Zinok je prospešný pre udržanie zdravých kostí, vlasov, nechtov i pokožky, pomáha udržať hladinu testosterónu v krvi, a stará sa o zrak. Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu dôležitého pre chrupavky, kosti i pokožku, je prospešný v starostlivosti o imunitný systém a nervovú sústavu, pomáha bojovať s únavou, podporuje vstrebávanie železa. Selenitabs multi je v porovnaní s prípravkom Selenitabs obohatený ešte o vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, a vitamíny radu B, ktoré sú dôležité pre tvorbu červených krviniek alebo pre dobrý psychický stav človeka.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

Parametre

Obsah účinných látok: 60 mg vitamínu C; 15 mg zinku; 10 mg vitamínu E; 5 mg citrusových bioflavonoidov; 4 mg vitamínu B5; 2,2 mg vitamínu B6; 1,4 mg vitamínu B1; 50 mikrogramov selénu; 150 mg kukuričného škrobu , 2,5 mg mangánu
Balenie: 100 tabliet
Dávkovanie: 1 tableta denne, ráno, po jedle
Návod na použitie: Schválené antidopingovým výborom ČR. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Neboli nájdené žiadne komentáre.

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Podobné produkty

fin Selenitabs

  • Najpredávanější
  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 23,00 €

Selén  - antioxidant obohatený o vitamíny a minerály

fin Selenitabs multi

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 23,00 €

Rastlinná zmes SPECTRA™, selén a vitamíny

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 30 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia