fin Mycelcaps

  • Najpredávanější
  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300939

EAN: 6428300003509

Extrakt z huby Shiitake - podpora imunity pre každého 

Vaša cena: 88,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Mycelcaps obsahuje patentovanú zlúčeninu AHCC ® získanú z mycélia húb Shiitake (mycélium - podhubie). Japonská huba Shiitake (húževnatec jedlý) má prívlastok "perla medzi hubami", v Ázii je už niekoľko storočí považovaná za vzácnu hubu s vysokou výživnou hodnotou.

Hoci oficiálne v európskom registri zdravotných tvrdení neboli doteraz účinky AHCC ® schválené, je táto zlúčenina predmetom rozsiahleho výskumu prebiehajúceho najmä v Japonsku (cca 200 štúdií na 30 univerzitách), na túto tému vyšlo množstvo článkov i odborných publikácií. Vedci skúmajú účinky AHCC ® pri vysokom krvnom tlaku, pri narušenej imunite. Preukazujú význam AHCC ® pre oslabených jedincov, rekonvalescentov a ľudí v strese.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Vážení zákazníci, vzhľadom k nariadeniu Európskej únie ES 1924/2006 nie je možné uvádzať takmer žiadne informácie. Pôvodným zámerom novej legislatívy bolo to, aby ste boli presnejšie a lepšie informovaní. Realita je iná a celá legislatíva sa posunula tam, že je klientom zabraňovaný prístup k informáciám. Pre konkrétne otázky k produktom prosím využívajte email: finclub@finclub.sk alebo sa obracajte na lekára alebo poradca Finclubu. 

Parametre

Obsah účinných látok: 200,25 mg myceliového extraktu z huby Shiitake (zodpovedá 160 mg patentovanej aktívnej zlúčeniny AHCC ® - Active Hexose Correlated Compound)
Balenie: 80 kapsúl
Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne, po jedle.
Návod na použitie: Schválené antidopingovým výborom ČR. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobrý deň, prosím vás je tento prípravok dobrý na posilnenie imunity, nakoľko mám gynekologické problémy a aj kožné spôsobené stafylokokom aureusom MRSA, potrebujem si silno posilniť imunitu, alebo, ktorý prípravok by bol vhodný. Dakujem za radu.
Monika
28. 2. 2018
Dobrý deň, fin Mycelcaps je vhodný na podporu imunotného systému. Okrem toho ako prírodné antibiotikum - oregánový olej - fin Candimis 2 x denne 2 kvapky vypiť, 1 kvapkou riedenou kvapkou vody potierajte postihnuté miesto na koži. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
6. 3. 2018

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia