fin Karnositabs

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300949

EAN: 6428300094330

Výživový doplnok  Karnositabs obsahuje karnozín a vitamín E.

Vaša cena: 63,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom - tj. pred útokmi voľných radikálov, ktoré majú schopnosť poškodzovať bunky a urýchľovať tak proces starnutia.

Karnosin je 100% prírodná látka, tzv. dipeptid skladajúci sa z dvoch aminokyselín (L-histidín a β-alanín). Karnozín sa bežne vyskytuje v ľudskom tele, predovšetkým v mozgu, srdci a svaloch. Jeho množstvo v organizme sa s narastajúcim vekom znižuje, pričom dôležitý je najmä pre kožu, srdce, svaly, obličky, pečeň a mozog.

Karnozín bol objavený na začiatku XX. storočia a stále je predmetom mnohých výskumov súvisiacich so spomalením procesu starnutia (štúdie sa týkajú napr. vplyvu karnozínu na omladzovanie buniek, na predĺženie ich životnosti, na svalovú aj mozgovú vitalitu, na odbúravanie ťažkých kovov).

O prípravok Karnositabs sa zaujímajú predovšetkým osoby stredného veku, seniori, ľudia, ktorí si chcú udržať pocit mladosti a vitality čo najdlhšie, jedinci bojujúci s únavou či prejavmi zabúdania.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice.

Parametre

Obsah účinných látok: Jedna tableta obsahuje: 400 mg L-karnozínu, 6 mg vitamínu E
Balenie: 60 tabliet
Dávkovanie: 1 tableta denne
Návod na použitie: ráno, s jedlom, dostatočne zapiť
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Články súvisiace s produktom

Diskusia o produkte

Neboli nájdené žiadne komentáre.

Recenzie

  • Od svojich 42rokov mám diagnostikovaný diabetes ll. typu. Rokmi sa môj stav zhoršoval a pribúdali ďalšie diagnózy ako : vysoký cholesterol, trigliceridy, polyneuropatia s veľkými bolesťami nôh, psychické problémy a nakoniec to vyústilo mozgovou príhodou. Vtedy som si povedala : dosť, niečo musím pre seba urobiť. Poznala som Finclub, aj som niektoré produkty, ako je Bii-omare, Pycnogenol Strong, Karditabs, Kromisan, Cardumis či Avis striedmo užívala, no asi to nestačilo. Tak som sa rozhodla svoj stav riešiť komplexnejšie o čom som sa poradila s pani Mihalovičovou. Práve vtedy prišiel na trh nový výrobok Karnositabs. Dohodli sme sa, že ho vyskúšam, no dlhodobo. Nevedela som koľko stojí, ale vedela som, že potrebujem niečo robiť. Začala som teda Karnositabs užívať a pridala som aj Vitakril. Po troch týždňoch užívania ma prestali bolieť nohy. To bol pre mňa fantastický úspech. Na tie ukrutné bolesti som nemusela užívať lieky, mohla som bez problémov chodiť, čo robilo dobre pre moju chrbticu a tiež váhu, ktorá išla pomaličky dolu. Keď manžel videl na mne tú veľkú zmenu začal Karnositabs užívať tiež, nakoľko ho trápili bolesti kŕčových žíl a bol práve po infarkte. A ja som vedela, že budem Karnositabs užívať celý život. Ďalej som nič neriešila, len som produkty pravidelne užívala. Asi po trištvrte roku užívania prišlo ďalšie veľké prekvapenie. Bola som na kontrole na diabetologickej ambulancii, kde bola pani doktorka veľmi prekvapená, aké mám dobré výsledky cukru a cholesterolu, na čo mi aj okamžite znížila dávku liekov. Dokonca trigliceridy, ktoré som ničím nevedela dať dole, boli v norme. V tomto istom čase som bola na preventívnej prehliadke. Tu bolo ďalšie prekvapenie. Nikdy, ani v 30 rokoch som nemala dobré pečeňové testy. Doktorka mi vtedy povedala: Gabika keby som vás nepoznala, tak poviem, že pijete. Pri tejto prehliadke sa zistilo, že mám veľmi dobré výsledky pečeňových testov, za čo tiež vďačím Karnositabsu. No a nakoniec - psychika sa dala tiež do poriadku. Predtým som radšej sama sedávala doma, teraz mám zasa chuť stretávať sa s ľuďmi. Toto všetko je jeden veľký a fantastický úspech. Pre mňa je Karnositabs a Vitakril veľký zázrak. Pretože by som rada pomohla aj iným, tam kde chodím medzi ľudí rozprávam o tom, ako mi tieto produkty pomohli, Ďakujem Finclubu, že má také produkty, ktoré doslova dokážu ľuďom zmeniť život. Mne ho zmenili. Ďakujem Manžel sa dnes cíti veľmi dobre. Po nejakom čase užívania Karnositabsu ho prestali bolieť nohy a po prekonanom infarkte už nemusí užívať žiadne lieky.????. Gabriela
    Gabriela

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia