fin Biiolitabs

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300883

EAN: 6428300094835

NOVINKA - čierny cesnak pre srdce, imunitu a vitalitu

Vaša cena: 30,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Výživový doplnok  Biiolitabs obsahuje biologicky aktívne fermentovaný extrakt z cesnaku ABG10 + (Aged Black Garlic) označovaný za cesnakový extrakt novej generácie - "čierny" cesnak. Produkt je stabilný, bez zápachu a chuti.

Cesnak má 100% španielsky pôvod, nie je geneticky upravovaný, obsahuje bioaktívnu zložku S-allylcystein. Denná dávka je efektívna a zodpovedá množstvu používanému v štúdiách. Má ochranný účinok na srdcovo-cievny systém.

Cesnak (Allium sativum) sa stará o srdce, cievy, imunitný systém, pomáha udržiavať optimálnu hladinu cholesterolu a krvných tukov. Pôsobí ako antioxidant, prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi. Je prospešný pre dýchací systém, činnosť pečene, duševnú pohodu, prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice. Vhodný aj pre vegánov.

Parametre

Zloženie: BG10 + extrakt z čierneho cesnaku, protihrudkujúce látky: mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý; kukuričný škrob
Obsah účinných látok: v jednej tablete: 250 mg extraktu z čierneho (fermentovaného) cesnaku ABG10 + (250 mikrogramov S-allylcysteinu).
Balenie: 60 tabliet/30 g
Dávkovanie: 1 tableta denne
Návod na použitie: ráno, po jedle zapiť
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Neboli nájdené žiadne komentáre.

Recenzie

  • Zdravím ja len chcem dodať že tento produkt je naozaj dobrý naša lekárka to objednala synovi a je to vynikajúce a ešte i pribral .
    Tibor Nagy
  • Pekný deň prajem všetkým, veľmi pekne ďakujem za skvelé produkty, ktoré máme v našej domácnosti. Konkrétne fin Biiolitabs užíva môj manžel. Má totiž zvýšený tlak krvi a je dobre známe, že cesnak vyrovnáva tlak. Samozrejme, že sme najprv začali s denným užívaním cesnaku doma, klasika, hrianky s cesnakom, chlieb s masťou a cesnakom, občas som mala pocit, že môj manžel bude ten cesnak jesť aj k vianočke s lekvárom :). Keďže som sa vybrala do Fin Clubu v Banskej Bystrici pre úplne iné produkty, len tak medzi rečou som pani Zlatke Menisovej spomenula manželov stav. Zlatka mi bez zaváhania navrhla spôsob a možnosti, ktoré sú k dispozícií. Dohodli sme sa, že začneme cesnakom! Nuž čo Vám poviem, manžel ho užíva každý deň, jednu tabletu už skoro mesiac. Keďže si pravidelne 3 x denne meria a eviduje tlak krvi, presne vidieť, ako sa mu tlak upravuje! Veľmi krásne sa chcem Zlatke Menisovej poďakovať za túto skvelú radu :) a nielen túto. Som vďačná, že môj manžel nemusí užívať lieky na zníženie krvného tlaku a že aj po relatívne krátkom čase vidíme výborné výsledky! Pravdaže pokračujeme v užívaní fin Biiolitabs a touto cestou ho odporúčam v prípade, že máte vyšší tlak! Je to skvelý produkt! ĎAKUJEME a prajeme všetko dobré, hlavne zdravie :)
    Andrea Bukvajová Štesková

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia