fin Antipa-rasitis (alcohol free)

  • Najpredávanější
  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300150

EAN: 6428300093647

Extrakt z Juglans nigra na očistu tráviaceho traktu od nepozvaných návštevníkov

Vaša cena: 19,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Antipa-rasitis obsahuje výťažok zo šupiek amerického orecha čierneho (Juglans nigra). Extrakt z orecha bol v minulosti používaný indiánskymi kmeňmi pri očiste črevného traktu od usídlených parazitov. Veľakrát sú to totiž práve paraziti, ktorí znižujú účinnosť obranyschopnosti, narušujú rovnováhu a vitalitu organizmu. Parazit je organizmus žijúci na úkor svojho hostiteľa, získava z neho živiny a poškodzuje ho. Do tela sa dostáva najčastejšie bežnou stravou a vodou. Postupné osídľovanie tela parazitmi v sebe skrýva mnohé nebezpečenstvá, ktoré sa môžu prejaviť až za niekoľko rokov.

Neobsahuje laktózu, glutén, sladidlá ani kvasnice. 

 

Parametre

Obsah účinných látok: 60 kvapiek (2 ml) extraktu zodpovedá 340 mg šupky z orecha čierneho
Balenie: 100 ml
Dávkovanie: 10 - 20 kvapiek 3x denne, zmiešať s vodou alebo džúsom (nekvapkať do horúcich nápojov). Vhodné je extrakt užívať ráno a napoludnie nalačno (cca 20 minút pred jedlom), večer potom 1 hodinu po jedle.
Návod na použitie: Výrobok nieje určený deťom.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Dobrý deň, chcela som sa spýtať, či sa tento prípravok môže užívať aj počas kojenia. Ďakujem
Silvia Kováčová
17. 2. 2022
Dobrý deň je prípravok vhodný aj pre deti 3 a 5 rokov?? Ak áno ako ho užívať. Máte reálne skusenisti že to naozaj pri mrliach pomôže aj bez liekov ako je vermox??
Sandra
7. 1. 2022
Dobrý deň, Vermox a Zentel likvidujú len dospelé červy, larvy nie sú na antihelmintiká citlivé. Doba vývoja dospelých mrlí z už nakladených vajíčok a lariev v čreve je 6 týždňov, preto sa ich výskyt pravidelne opakuje. Antipa-rasitis obsahuje výťažok z čierneho orecha amerického a je najúčinnejším prípravkom proti črevným parazitom a ich vývojových štádií ako sú vajíčka a larvy. Doterajšie skúsenosti preukázali účinnosť pri liečbe mrlí. Infekcia sa môže opakovať prenosom pri nedostatočnej hygiene rúk a po použití toalety. Pre deti je vhodný Antipa-rasitis bez alkoholu - alcohol free. 3 ročnému dieťaťu podávajte 2 x 7 kvapiek denne ráno 20 minút pred jedlom, večer 1 hodinu po jedle po dobu 6 týždňov, zmiešať s vodou alebo džúsom ( nekvapkať do horúcich nápojov ). Nasleduje prestávka v podávaní 2 mesiace, potom kúru zopakovať ďalších 6 týždňov 5 ročnému dieťaťu podávajte 2 x 10 kvapiek. MUDr. Butkovičová
MUDr. Mária Butkovičová
28. 1. 2022
Dobrý deň,dcéra (3,5r)už vyše dva roky trpí na mrle,ktoré sa jej vracajú cca každé 3 mesiace.Uzivala Vermox aj Zentel,vždy sa mrle vrátili.Ake dávkovanie odporucate pre dcéru cca 16kg.Dakujem
Šmáriková
8. 6. 2020

Strana 1 z 8

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Podobné produkty

fin Antipa-rasitis (s alkoholom)

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
  • 18,00 €

Extrakt z Juglans nigra na očistu tráviaceho traktu od nepozvaných návštevníkov

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia