Rodinná atmosféra na tohtoročnej Finkonferencii - ďakujeme Vám za ňu!

Rodinná atmosféra na tohtoročnej Finkonferencii - ďakujeme Vám za ňu!

 

Važení a milí FINCLUBÁCI!

Mnohí z Vás ste mali možnosť prežiť sobotný deň 22. apríla 2017 vo "FINCLUBÁCKOM DUCHU" a zúčastniť sa našej FINKONFERENCIE - v Ostrave, v priestoroch Vysokej školy báňskej.

Prišlo Vás takmer 500, čo je nádherné číslo! Teší nás záujem o nové produkty a novinky z finclubáckeho sveta. Veľmi radi sme opäť videli našich členov, obchodných partnerov a členov Lekárskeho grémia, či už z Českej republiky, zo Slovenska či Poľska.

Nechýbali naši priatelia z Fínska - pán Arno Latvus, majiteľ a generálny riaditeľ spoločnosti Hankintatukku Oy, a exportný riaditeľ pán Matti Kaarlas. Vzácnym hosťom bol Hajime Fujii, predstaviteľ japonskej spoločnosti Amino Up, ktorá je dodávateľom suroviny AHCC pre prípravok Mycelcaps (mimochodom - strávil 20 hodín v lietadle, aby spoznal Finclub osobne).

Zásadnou časťou dňa boli prednášky lekárov - MUDr. Jiřího Matušku, Mgr. Martina Forejta, Ph.D., a MUDr. Ludmily Lázničkovej z Českej republiky. Z Poľska zavítala dr Katarzyna Maresz, ktorú doplnila a uviedla pani Gunilla Traberg z Nórska.

Prezentovali sa nové produkty: Triflextabs (skvelé trio látok pre pružné kĺby) a Argitabs (na arginín sa podľa vašich ohlasov veľmi tešíte). Hovorilo sa o vitamíne K2, o látke AHCC, o nástrahách klimaktéria. Nechýbal ani osviežujúce a program spestrujúce kultúrne vstupy. Záver patril oceňovaniu našich úspešných spolupracovníkov a tiež losovanie hodnotných cien. Sme radi, že sa nám podarilo (podľa Vašich spätných väzieb) skĺbiť prezentáciu nových informácií s nevšednými zážitkami a priateľskou rodinnou atmosférou.

Radi by sme Vás tiež uistili, že Vaše rozhodnutie spolupracovať s našou firmou bolo správne, pretože Finclub ako jeden z prvých v Českej republike prišiel s myšlienkou starať o Vaše zdravie. Sme radi, že sa aj naďalej môžeme považovať za spoločnosť, ktorá pristupuje k prírode a k životnému prostrediu s rovnakým rešpektom a úctou ako k ľuďom. Darí sa nám vyberať dodávateľa s rovnakými zásadami tak, aby sa tento prístup neustále odrážal v kvalite a účinkoch našich produktov.

Ešte raz patrí veľké POĎAKOVANIE Vám všetkým, ktorí ste si v sobotu urobili čas a vytvorili príjemnú a nezabudnuteľnú atmosféru Finkonferencie!

Spoločné okamihy si môžete pripomenúť v rozsiahlej fotogalérii

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia