Laboratórne testy Probi8capsu dopadli vynikajúco

Laboratórne testy Probi8capsu dopadli vynikajúco

Analýzou sa ukázalo, že každá kapsula obsahuje minimálne 6 násobok deklarovaného množstva!

Nedávno na Slovensku prebiehal projekt Úradu Verejného Zdravotníctva s názvom „Monitoring probiotík“. V rámci tohto monitoringu odobrali pracovníci regionálneho úradu päť vzoriek nášho Probi8capsu. Produkt šiel na analýzu, pri ktorej stanovovali, či hladiny probiotických baktérií v produkte zodpovedajú údajom na obale.

Výsledok nám prišla oznámiť osobne pani z Oddelenia hygieny výživy Regionálneho Úradu Verejného Zdravotníctva. S neskrývaným nadšením nám povedala, že Probi8caps dopadol úžasne a ukazovala nám výsledky testov.

Z čoho bola pani taká uchvátená?

V materiáloch o Probi8capsu výrobca uvádza, že produkt obsahuje v čase výroby minimálne 1x109 probiotík v jednej kapsule. Analýzou sa však ukázalo, že každá kapsula obsahuje 6,4x109 až 8,1x109 probiotík, čiže minimálne 6 násobok deklarovaného množstva!

Navyše má Probi8caps vynikajúce zloženie. Probiotické baktérie sú doplnené o inulín z čakanky, ktorý podporuje ich rast a zároveň pomáha vytvoriť rovnováhu v tráviacom trakte. Probiotické baktérie sú v chránené pred nepriaznivými podmienkami pri prechode žalúdkom, takže prejdú do čriev neporušené a maximálne aktívne.

Sme  skutočne veľmi radi, že sa opäť potvrdila bezkonkurenčná kvalita našich produktov a že tak môžeme pomáhať všetkým ľuďom zachovať si to najcennejšie - zdravie.

fin Probi8caps

Popis tovaru

Probi8caps obsahuje inulín a zmes DUOLAC, ktorá je zdrojom 8 druhov baktérií (pozri zloženie uvedené nižšie). Jedna kapsula obsahuje v momente výroby jednu miliardu probiotík. Výrobca použil patentovanú technológiu, ktorá chráni baktérie, kým sa nedostanú v aktívnom stave do čriev, kde sa uvoľňujú z ochranných vrstiev. Probiotiká pomáhajú obnovovať rovnováhu mikroflóry v črevnom trakte (môže byť poškodená napr. nevyrovnanou stravou alebo antibiotikami), majú pozitívny vplyv na trávenie a podporujú fungovanie tráviaceho traktu, prispievajú k zmierneniu intolerancie  laktózy.

Parametre

Balenie: 70 kapsúl
Obsah účinných látok: 382,88 mg inulínu, zmes DUOLAC, ktorá obsahuje: Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Enterococcus faecium, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium longum
Dávkovanie: 1-3 kapsule denne, s jedlom, zapiť vodou
Návod na použitie: Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 25 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia