fin Torultabs

  • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300987

EAN: 6428300003158

Glutatión, zdroj mladosti a vitality

Vaša cena: 13,00 €
  • Produkt je skladom

Popis tovaru

Torultabs obsahuje glutatión získaný z kŕmnych kvasníc, je obohatený o vitamíny B a C.

Glutatión je telu vlastná látka, ktorej hladina s vekom ubúda - od zhruba 50 roku života je ho v tele dokonca o 50 - 70% menej ako v mladých bunkách.

Vitamín C prispieva k tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože a zubov, k činnosti nervovej a imunitnej sústavy, k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, zvyšuje vstrebávanie železa.

Vitamín B3 prispieva k činnosti nervovej sústavy, k udržaniu normálneho stavu slizníc a pokožky, k zníženiu miery únavy. Vitamín B5 (kys. pantoténová) prispieva k syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vit. D a niektorých neurotransmiterov, k normálnej mentálnej činnosti. Vitamín B6 prispieva k psychickej a nervovej činnosti, tvorbe červených krviniek, funkcii imunitného systému, k regulácii hormonálnej aktivity.

Vitamín B2 sa stará o sliznice, pokožku, zrak a červené krvinky, prispieva k metabolizmu železa. Vitamín B1 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k činnosti nervovej sústavy i srdca.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

Parametre

Obsah účinných látok: 625,77 mg extraktu z kŕmnych kvasníc (min. 50 mg glutatiónu); 30 mg vitamínu C; 9 mg vitamínu B3; 2 mg vitamínu B5; 1,1 mg vitamínu B6; 0,8 mg vitamínu B2; 0,7 mg vitamínu B1
Balenie: 10 tabliet
Dávkovanie: 1 tableta denne, nezávisle na jedle
Návod na použitie: Schválené antidopingovým výborom ČR. Výrobok nie je určený deťom. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Neboli nájdené žiadne komentáre.

Recenzie

    Neboli nájdené žiadne recenzie.

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 20 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia