fin Bi-iomare caps

 • Tip
 • Najpredávanější
 • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Katalógové číslo: 300932

EAN: 6428300001505

Žraločí olej – zdroj zdravia a dobrej imunity

Vaša cena: 20,00 €
 • Produkt je skladom

Popis tovaru

Bi-iomare caps obsahuje olej zo žraločej pečene, ktorý je zdrojom látok ako alkylglyceroly, squalamín, skvalén či omega-3 nenasýtené mastné kyseliny, ktoré si organizmus nedokáže vyrobiť a musí ich prijímať v potrave. Obsahuje kyselinu dokosahexanovou (DHA) a kyselinu eikosapentaenovú (EPA). Žraločí olej je obohatený o vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Výživový doplnok Bi-iomare caps je dlhodobo najpopulárnejší a najžiadanejší produkt Finclubu, vhodný pre všetky vekové kategórie.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

 

 

Parametre

Obsah účinných látok: v 1 kapsule: 300,53 mg oleja zo žraločej pečene (9 mg EPA + DHA), 1,67 mg vitamínu E.
Balenie: 100 kapsúl
Dávkovanie: 2 kapsule 3x denne, pri jedle
Návod na použitie: Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.
Predávajúci: Finclub SLOVAKIA spol. s r.o., Na Priekope 114/53, 010 01 Žilina, Slovakia
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Priložené súbory

Diskusia o produkte

Ake davkovanie sa odporuca pre 3r dieta pri dlhodobom uzivani?dakujem
Jana
6. 8. 2017
BI-IOMARE CAPS odporúčam v dávkovaní 2 x 1 tobolku - obsah tobolky prepichnúť a vytlačiť do lyžice mlieka alebo polievky s obsahom tuku. Obsahuje olej, ktorý nie je rozpustný vo vode, preto je potrebné použiť tekutinu s obsahom tuku. Prípravok sa môže užívať dlhodobo - aj pol roka ako preventíva, ale aj krátkodobejšie, napr. 2 - 3 týždne počas ochorenia ( môže sa užívať súčasne s antibiotikami ), alebo po prekonaní ochorenia.
MUDr. Mária Butkovičová
7. 8. 2017
Dobrý deň. Môžem užívať tento produkt aj keď kojím 20 mesačné dieťa?
Katarína Mäčková
11. 4. 2017
Dobrý deň, Bi-iomare caps je možné užívať v priebehu tehotenstva aj dojčenia.
MUDr. Mária Butkovičová
11. 4. 2017

Strana 1 z 4

Recenzie

 • KVZ ,V KAZDEJ RODINE BY NEMALI CHYBAT KVALITNE RYBACIE PRODUKTY ,OLEJ,BIOMARE A ATD..FINCLUB JE SPICKA A KTO TO NESKUSIL JE,TVRDOHLAVY ,LAKOMY KUPIT SI SUCI PRODUKT PRE ZDRAVIE , ALEBO MU TO ESTE NEDOSLO A ZA TAKYCH SI SPOMENIEM PRI ZDRAVASE .MAM VAS RAD A BUDTE VSETCI MUDRI A ZDRAVI ,michal
  KUBIK MICHAL
 • Dobrý deň, chcela by som Vám napísať ako ma v dobrom ovplyvnili produkty z finclubu, hlavne nedám dopustiť na Biomare. Mladší syn ešte nemal ani jeden rok a už bol často na antibiotikách, lebo mával laryngitídy a zápaly uší. Bola som zúfalá, lebo nie som zástancom antibiotík. Prosila som p. lekárku, aby mu dala niečo na posilnenie imunity, ale ona mi povedala, že taká liečba nie je. Obávala som sa čo bude, keď nastúpi do škôlky. Samozrejme ochorel. Našťastie p. riaditeľka škôlky bola členkou finclubu a poradila mi Biomare a Acerolku ako mi nazývame náš obľúbený Xyliacertabs. Stal sa zázrak. Náš chlapec už nebýval tak často chorý. Keď nás asi po roku predvolali na preventívnu prehliadku aj p. lekárka sa čudovala, že sme tam dlho neboli. Tento rok som aj ja na sebe vyskúšala Biiomare, pretože som mávala často nádchu a kašeľ. A musím povedať, že sa držíme dobre. Ešte som pred časom užívala Flexigel, lebo ma boleli kolená po vybratí dvoch balení už nebolia. Manžel si obľúbil Selenitabs. Sme veľmi vďační finclubu za úžasné produkty plné zdravia. S pozdravom členka finclubu Ivana Zichová zo Senice
  Ivana Zichová

Podobné produkty

fin Bi-iomaxin caps

 • Najpredávanější
 • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
 • 19,00 €

Omega-3 nenasýtené mastné kyseliny – zdroj zdravia a dobrej imunity

Prečo nakúpiť u nás?

Prírodné
produkty

TOP kvalita
produktov

Rastliny z ekologických
oblastí

Viac ako 20 rokov
na trhu

Garancia lekárskeho
grémia